آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29100
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  استفاده نکردن از کلاه ایمنی باعث مرگ راکب موتورسیکلت در همدان شد

  آوای شمال/ سرهنگ حسین طلایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ظهر روز شنبه راکب یک دستگاه موتورسیکلت هنگام تردد در بلوار یادگار امام خمینی (ره) همدان و در حین عبور از بریدگی منتهی به روستای شورین به سمت شهرک مدنی دچار سانحه شد. وی اضافه کرد: راکب این موتورسیکلت به علت […]

  آوای شمال/ سرهنگ حسین طلایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ظهر روز شنبه راکب یک دستگاه موتورسیکلت هنگام تردد در بلوار یادگار امام خمینی (ره) همدان و در حین عبور از بریدگی منتهی به روستای شورین به سمت شهرک مدنی دچار سانحه شد.

  وی اضافه کرد: راکب این موتورسیکلت به علت بی توجهی به جلو با قسمت عقب یک دستگاه وانت پیکان برخورد کرده و پس از منحرف شدن از مسیر با یک دستگاه وانت نیسان تصادف کرد.

  وی گفت: این جوان ۲۲ ساله با سر به زمین برخورد کرد که به علت نداشتن کلاه ایمنی دچار جراحات شدید شده و در بیمارستان جان باخت.

  رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان بیان کرد: بر اساس آمارهای مستند پزشکی قانونی ۶۲ درصد مرگ استفاده کنندگان از موتورسیکلت بر اثر ضربه از ناحیه سر بوده است.

  سرهنگ طلایی اضافه کرد: ۴۹ درصد سوانح رانندگی همدان در بلوارها رخ داده است و ۴۳ درصد از مجروحان و ۳۶درصد از متوفیان سوانح رانندگی همدان را استفاده کنندگان از موتورسیکلت هستند.

  وی اظهار کرد: شش فقره سوانح فوتی و ۲۵ فقره سوانح جرحی در سه ماه نخست سالجاری در بلوار یادگار امام خمینی (ره) شهر همدان رخ داده است.

  وی همچنین از واژگونی یک دستگاه پژو ۲۰۶ در فامنین خبر داد و گفت: راننده ۳۴ ساله این خودرو در این سانحه جان باخت که طبق بررسی های صورت گرفته علت بروز این سانحه ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه بوده است.

  برچسب ها :

  نظرات