آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29079
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۷
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  اغفال زنان با آی‌دی دخترانه

  آوای شمال/ سرهنگ قاسم جعفریان رئیس پلیس فتا چهارمحال و بختیاری گفت: با مراجعه خانمی جوان به این پلیس و بیان اینکه که مدتی است افرادی ناشناس با تماس تلفنی با وی درخواست برقراری ارتباط می کنند موضوع  به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت. سرهنگ جعفریان تصریح کرد: شاکی در ادامه صحبتهایش […]

  آوای شمال/ سرهنگ قاسم جعفریان رئیس پلیس فتا چهارمحال و بختیاری گفت: با مراجعه خانمی جوان به این پلیس و بیان اینکه که مدتی است افرادی ناشناس با تماس تلفنی با وی درخواست برقراری ارتباط می کنند موضوع  به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

  سرهنگ جعفریان تصریح کرد: شاکی در ادامه صحبتهایش گفت که افراد تماس گیرنده، نحوه به دست آوردن شماره تماس وی را از طریق ارتباط با فرد مونثی در شبکه های اجتماعی تلفن همراه و در ازای دریافت شارژ تلفن همراه عنوان می کردند.

  وی ادامه داد: با انجام تحقیقات مقدماتی و تخصصی ابتدا یکی از افراد تماس گیرنده شناسایی شد که پس از احضار و بازجویی بیان داشت که در شبکه اجتماعی تانگو با شخصی با پروفایل دخترانه آشنا شدم که از من برای ارتباط درخواست شارژ تلفن همراه کرد من هم برای او فرستادم و این شماره تلفن همراه را برایم فرستاد.

  رئیس پلیس فتا چهارمحال و بختیاری گفت: در ادامه و با بررسی فنی و تخصصی کارآگاهان این پلیس متهم  شناسایی شد و با هماهنگی مقام محترم قضایی به این پلیس احضار گردید.

  سرهنگ جعفریان بیان داشت: متهم  ابتدا به کلی منکر قضیه شد ولی پس از مواجهه با مستندات موجود در پرونده به صراحت به بزه انتسابی اعتراف کرد و گفت من چند سالی با این خانم ارتباط داشتم و او چندین مرتبه شارژ و مقداری پول از من گرفت و بازنگرداند من نیز بعد از اینکه ارتباطش را با من قطع کرد برای تلافی با پروفایل دخترانه در شبکه اجتماعی با افراد مذکر ارتباط برقرار کرده و از آن ها درخواست شارژ می کردم و شماره وی را برای تماس در اختیار این افراد می گذاشتم تا مزاحمش شوند.

  رئیس پلیس فتا استان خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل تحقیقات، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات