آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29035
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  تشکیل ۱۰کمیته برای مهیا کردن شرایط میزبانی ایلام از زائران اربعین

  آوای شمال/ حسین کلانتری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مرز مهران به دلیل وجود امنیت بالا یکی از مهمترین مقصدهای زائران عتبات عالیات در طول سال و به ویژه ایام اربعین است. وی ادامه داد: برای اربعین سال جاری در استان ایلام مجموع اقدامات گسترده ای در بخشهای مختلف در ۱۰ کیمته در حال […]

  آوای شمال/ حسین کلانتری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مرز مهران به دلیل وجود امنیت بالا یکی از مهمترین مقصدهای زائران عتبات عالیات در طول سال و به ویژه ایام اربعین است.

  وی ادامه داد: برای اربعین سال جاری در استان ایلام مجموع اقدامات گسترده ای در بخشهای مختلف در ۱۰ کیمته در حال اجرایی شدن است که وظیفه این کمیته ها آماده کردن شرایط استان برای اربعین است.

  کلانتری بیان داشت: در سال جاری نشستهای مختلفی برای بررسی وضعیت بخشهای مختلف استان و شهرستان مهران برای اربعین سال جاری برگزار شده و در نشستها نقاط قوت و ضعف مورد تحلیل قرار گرفته است.

  این مسئول افزود: در حال حاضر اقدامات خوبی در بخش مرز مهران برای آبرسانی، روشنایی و کارهای عمرانی مختلف صورت گرفته که علاوه بر این در بحث بهداشت، تغذیه  و… نیز مجموع اقداماتی در حال انجام است.

  وی عنوان کرد: در این زمینه استان ایلام نیازمند توجه ویژه مسئولان کشوری و همکاری مردم و دیگر استانهای کشور برای ایام اربعین است تا خدمات دهی به زوار به نحو مطلوب انجام شود.

  کلانتری بیان داشت: هر کمیته تشکل شده شرح وظایفی دارد و باید در طول زمان باقی مانده اقدامات مناسب در راستای آماده کردن شرایط استان برای اربعین فراهم سازد.

  وی تصریح کرد: مرز مهران در اربعین سال گذشته میزبان یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بوده و در سال جاری پیش بینی شده بیش از سه میلیون نفر از مرز در این ایام تردد داشته باشند، بنابراین باید شرایط استان برای خدمات دهی به این جمعیت افزایش یابد.

  برچسب ها :

  نظرات