آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29013
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  استاندار: چهارمحال وبختیاری مستعد سرمایه گذاری تامین اجتماعی است

  آوای شمال/ قاسم سلیمانی دشتکی روز یکشنبه در دیدار با مدیران تأمین اجتماعی استان اظهار کرد: سرمایه گذاری تامین اجتماعی در استان افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری، رونق اقتصادی و افزایش درآمد خانوارها را باعث می شود. وی ادامه داد: فعالیت به منظور انجام پروژه های مختلف با هدف افزایش منافع عمومی، باید جزو برنامه های […]

  آوای شمال/ قاسم سلیمانی دشتکی روز یکشنبه در دیدار با مدیران تأمین اجتماعی استان اظهار کرد: سرمایه گذاری تامین اجتماعی در استان افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری، رونق اقتصادی و افزایش درآمد خانوارها را باعث می شود.

  وی ادامه داد: فعالیت به منظور انجام پروژه های مختلف با هدف افزایش منافع عمومی، باید جزو برنامه های اولویت دار مدیران دستگاه های اجرایی استان قرار گیرد.

  نیمی ازجمعیت چهارمحال وبختیاری زیرپوشش بیمه تأمین اجتماعی است

  مدیرکل تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: اکنون ۴۵۷ هزار نفر که حدود نیمی از جمعیت استان را شامل می شود از خدمات بیمه تأمین اجتماعی بهره مندند.

  غلامرضا محمدی اظهار داشت: این تعداد از جمعیت استان در قالب ۱۴۰ هزار بیمه شده اصلی از خدمات تأمین اجتماعی استفاده می کنند.

  وی به بهره مندی ۳۹ درصد بیمه شدگان از خدمات حمایتی دولت اشاره و تأکید کرد: از مجموع بیمه شدگان چهارمحال و بختیاری، ۲۴ هزار و ۶۹۷ نفر در قالب بیمه رانندگان، ۱۸ هزار و ۹۴۱ نفر در قالب بیمه قالیبافی و ۱۳ هزار و ۲۷۳ نفر در قالب بیمه کارگران ساختمانی از مزایای بیمه برخوردارند.

  محمدی افزود: تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری اکنون خدمات خود را از طریق ۱۴ شعبه ثابت، پنج شعبه اقماری و یک کارگزاری ارائه می دهد و چهار شعبه اقماری هم در دست راه اندازی دارد.

  مدیرکل تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری بیان داشت: این اداره کل، برای ارائه خدمات کوتاه مدت و بلندمدت به بیمه شدگان زیرپوشش در سال گذشته، یک هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال هزینه کرده است.

  وی اضافه کرد: اکنون ۹۹ درصد لیست ها، فیش ها و پرداخت حق بیمه کارگاه ها در تأمین اجتماعی استان، به صورت اینترنتی انجام می شود.

  محمدی عنوان داشت: در صورت نیاز به انتقال سوابق بیمه شدگان به نقاط دیگر کشور، این اقدام حداکثر تا ۴۸ ساعت، از طریق اینترنت امکانپذیر است.

  به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری، بیش از ۸۹۰ هزار نفر جمعیت دارد.

  ۱۹ تا ۲۵ تیر، هفته تأمین اجتماعی نامگذاری شده است.

  برچسب ها :

  نظرات