آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28912
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  حملات ناکام شبانه برای رفع محاصره فلوجه/ داعش با دادن تلفات عقب‌نشینی کردتکفیری‌های داعش در حمله به مواضع نیروهای عراقی در اطراف فلوجه ناکام ماندند و با تلفات سنگین مجبور به عقب‌نشینی شدند.

  آوای شمال/ عناصر تروریستی داعش برای بالا بردن روحیه عناصر خود در شکست‌های پی در پی در شمال و شمال غرب شهر الفلوجه، شب گذشته نزدیک به ساعت ۳ بامداد به وقت محلی حملات سنگینی را علیه مواضع نیروهای عراقی در نزدیکی منطقه الخالدیه آغاز کردند. صدها داعشی به همراه ده‌ها خودرو و ادوات نظامی حامل […]

  آوای شمال/ عناصر تروریستی داعش برای بالا بردن روحیه عناصر خود در شکست‌های پی در پی در شمال و شمال غرب شهر الفلوجه، شب گذشته نزدیک به ساعت ۳ بامداد به وقت محلی حملات سنگینی را علیه مواضع نیروهای عراقی در نزدیکی منطقه الخالدیه آغاز کردند.

  صدها داعشی به همراه ده‌ها خودرو و ادوات نظامی حامل مواد منفجره شب گذشته حملاتی را علیه مواضع نیروهای عراقی در منطقه الخالدیه واقع در شرق شهر الرمادی آغاز کردند که با هوشیاری نیروهای عراقی و جنگنده‌های ارتش ناکام ماند.

  به گزارش فارس، در این حمله نیروهای گردان «حزب الله» و گردان «عاشوراء» از زیرمجموعه‌های «الحشد الشعبی» (بسیج مردمی) و نیروهای ارتش عراق موفق شدند بعد از منهدم کردن ۸ خودروی زرهی حامل مواد منفجره و ۱۳ خودروی مجهز به دوشکا و کشتن ۱۰ عنصر انتحاری و زخمی کردن ده‌ها تن از عناصر تروریستی داعش، حملات را دفع کنند. همزمان جنگنده‌های ارتش عراق بصورت مستمر مواضع داعش را هدف قرار دادند.

  درگیری ها ۳ ساعت بطول انجامید که عناصر تروریستی داعش با دادن تلفات سنگین مجبور به عقب‌نشینی از منطقه شدند.

  نیروهای تروریستی داعش سعی بر باز نگه داشتن راه ارتباطی بین شهر الرمادی و الفلوجه را دارند. در صورتی که نیروهای عراقی در روزهای آینده بتواند منطقه الملاحمه در بین پل ژاپنی و منطقه الخالدیه را تحت تصرف خود درآورند راه ارتباطی بین دو شهر الفلوجه و الرمادی بطور کامل قطع خواهد شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات