آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28900
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > سیاسی
 •   

  کامران اصغری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران شد

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال کامران اصغری با حکم وزیر، به عنوان مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران منصوب شد. وی قبل از این مسئولیت‌هایی از قبیل کاردان و کارشناس روابط کار در اداره کل کار و امور اجتماعی استان بوشهر، سرپرست اداره کار ارسنجان فارس، کارشناس، مسئول روابط کار در اداره کل […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال کامران اصغری با حکم وزیر، به عنوان مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران منصوب شد.

  وی قبل از این مسئولیت‌هایی از قبیل کاردان و کارشناس روابط کار در اداره کل کار و امور اجتماعی استان بوشهر، سرپرست اداره کار ارسنجان فارس، کارشناس، مسئول روابط کار در اداره کل کار و امور اجتماعی مازندران، رییس اداره کار و امور اجتماعی شهرهای سوادکوه، بهشهر و گلوگاه، بابلسر و فریدونکنار، بابل، معاون روابط کار مدیر کل اداره کار و رفاه اجتماعی استان مازندران و نیز ریاست اداره کار محمودآباد را به عنوان آخرین مسئولیت در کارنامه خود دارد.

  در بخشی از حکم مسئولیت مدیرکل جدید مازندران چنین آمده است:

  از جنابعالی انتظار دارم علاوه بر موارد ابلاغی در تعامل سازنده، اثربخش و هم‌افزا با همه سازمان‌های تابعه و نیز استفاده از ظرفیت‌های استانی اقدام نمائید.

  امید است با اتکا به پروردگار متعال در همه اقدامات رضای باریتعالی را مد نظر داشته و در راستای تحقق منافع و مطالبات مردم و اهداف راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی گام‌های موثری بردارید.

  نوفیق جنابعالی را در انجام وظایف محوله در سایه عنایات حضرت ولی‌عصر(ارواحناه فداه) از ایزد منان مسئلت می نمایم.

  پایگاه اطلاع رسانی آوای شمال نیز برای این مدیر توانمند و اخلاق‌مدار آرزوی موفقیت دارد.

   

  برچسب ها :

  نظرات