آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28890
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ویدیچ:اگر به بن بست برسم، توپ را به هازارد پاس می دهم/ تری، بهترین مدافع ۲۰ سال اخیر لیگ بوده است

  آوای شمال/ نمانیا ویدیچ، هافبک چلسی اعتراف کرده ادن هازارد کلید حل مشکلات چلسی است و هر موقع در زمین به بن بست بخورد، توپ را به این بازیکن پاس می دهند. مهاجم بلژیکی چلسی، فصل گذشته عنوان برترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس را به دست آورد و با ۱۹ گل زده و ۱۱ […]

  آوای شمال/ نمانیا ویدیچ، هافبک چلسی اعتراف کرده ادن هازارد کلید حل مشکلات چلسی است و هر موقع در زمین به بن بست بخورد، توپ را به این بازیکن پاس می دهند. مهاجم بلژیکی چلسی، فصل گذشته عنوان برترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس را به دست آورد و با ۱۹ گل زده و ۱۱ پاس گل، یکی از رکن های اساسی تیم ژوزه مورینیو در راه قهرمانی بود: او بهترین بازیکن فصل پیش بود. او این عنوان را به دست آورد و واقعا شایسته آن بود. هنوز خیلی جوان است و می تواند بیشتر از این پبشرفت کند. فصل پیش گل های حساسی برای ما زد و پاس گل زیادی داد.

  هر زمان که من ندانم با توپ چه کار کنم آن را به ادن پاس می دهم. او معمولا راهی برای استفاده بهتر از توپ و خلق موقعیت پیدا می کند.

  ماتیچ در ادامه با تمجید از جان تری، کاپیتان چلسی، گفت: جان، اسطوره تیم ما است. این حرف را چون با او بازی می کنم، نمی زنم؛ او بهترین مدافع لیگ برتر در ۲۰ سال گذشته بوده است. کاپیتان ما است، کاپیتان تیمی که چندین بار قهرمان لیگ شده است و نمی دانم تا کنون چند جام را به دست آورده است.

  اگر در تیمی که بازی می کنید، رهبری همانند او و بازیکنانی خوبی داشته باشید، موفقیت در مسیر شما قرار می گیرد. اگر اشتباهی در زمین رخ بدهد، تری خیلی خوب آن را اصلاح می کند و این چیزی است که بازیکنان جوانتر تیم دوست دارند. در رختکن، معمولا زیاد صحبت نمی کند، تنها هر زمان که لازم باشد صحبت می کند و همه ما به او گوش می دهیم.

  برچسب ها :

  نظرات