آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28884
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  احتمال اینکه استقلالی شوم زیاد است

  آوای شمال/ یعقوب کریمی که سال گذشته به صورت قرضی در استقلال بازی کرد باید این فصل به سپاهان برگردد و با وجود مذاکراتی که بین باشگا‌ه استقلال و سپاهان درباره این بازیکن صورت گرفته، هنوز تکلیف وی برای فصل آینده مشخص نیست! از طرفی حسین فرکی به مسئولان باشگاه سپاهان اعلام کرده رضایتنامه کریمی را […]

  آوای شمال/ یعقوب کریمی که سال گذشته به صورت قرضی در استقلال بازی کرد باید این فصل به سپاهان برگردد و با وجود مذاکراتی که بین باشگا‌ه استقلال و سپاهان درباره این بازیکن صورت گرفته، هنوز تکلیف وی برای فصل آینده مشخص نیست!

  از طرفی حسین فرکی به مسئولان باشگاه سپاهان اعلام کرده رضایتنامه کریمی را برای هر تیمی که می‌خواهند صادر کنند اما از طرف دیگر سپاهانی‌ها مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان را برای صدور رضایتنامه این بازیکن در نظر گرفته‌اند که ظاهراً پرداخت این مبلغ خارج از توان استقلالی‌هاست.

  بهرام امیری با تأیید این موضوع که باشگاه استقلال توان پرداخت مبلغ رضایتنامه یعقوب کریمی را ندارد در این رابطه تأکید کرد: «درست است که سپاهان این مبلغ را خواسته اما ما برای پرداخت چنین رقمی دچار مشکل هستیم و البته این مساله به عهده خود کریمی و باشگاه سپاهان است و در صورتی که او این مشکل را حل کند در خدمت این بازیکن خواهیم بود. این بازیکن با سپاهان قرارداد دارد و درخواست کردیم رضایتنامه‌اش را از باشگاه سپاهان بگیرد. باشگاه سپاهان مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان برای رضایتنامه کریمی درخواست کرده که توان پرداخت این پول را نداریم.»

  پیش از این باشگاه استقلال درباره اینکه کریمی خودش مبلغ رضایتنامه‌اش را پرداخت کند با این بازیکن به توافق‌هایی رسیده بود. اینطور که به نظر می‌رسد، بر اساس همان توافق‌ها هم هست که کریمی به شدت به استقلالی شدنش امیدوار است و از مذاکرات خوبی که با مسئولان باشگاه سپاهان داشته خبر می‌دهد: «با مسئولان سپاهان برای فصل آینده مذاکرات خوبی داشته‌ام. فکر می‌کنم نهایتا تا ۴۸ ساعت آینده وضعیتم روشن شود.»

  او درباره اینکه پیش‌بینی خودش چیست و اینکه فکر می‌کند سپاهان برای حضور در استقلال رضایتنامه خواهد داد یا نه، تأکید کرد: «بهتر است من پیش‌بینی نکنم چون باید دوباره با باشگاه سپاهان مذاکره داشته باشم. ولی احتمال اینکه رضایتنامه‌ام را بگیرم و استقلالی شوم زیاد است.»

  برچسب ها :

  نظرات