آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28882
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  دهنوی دوباره استقلال را سرکار گذاشت؟

  آوای شمال/ علی نظری جویباری، مسئول نقل و انتقالات استقلال در پاسخ به این پرسش که چه زمانی دهنوی قراردادش را رسما با استقلالی‌ها ثبت می‌کند، اظها‌ر کرد: چه کسی گفته که ما قرار است با دهنوی قرارداد ببندیم. من این خبر را فقط در رسانه‌ها دیده‌ام. وی در پاسخ به این سوال که وضعیت جاسم […]

  آوای شمال/ علی نظری جویباری، مسئول نقل و انتقالات استقلال در پاسخ به این پرسش که چه زمانی دهنوی قراردادش را رسما با استقلالی‌ها ثبت می‌کند، اظها‌ر کرد: چه کسی گفته که ما قرار است با دهنوی قرارداد ببندیم. من این خبر را فقط در رسانه‌ها دیده‌ام.

  وی در پاسخ به این سوال که وضعیت جاسم کرار با استقلالی‌ها به کجا رسید؟ گفت: امروز با کرار جلسه‌ای داریم و او بازیکن ما است. ما حتی با او قرارداد بازی به بازی هم بسته‌ایم و این بازیکن حاضر شده با این شرایط در کنار ما بماند. تنها مساله باقی‌ مانده بحث مالی است و اگر بخشی از پول کرار را بدهیم به تمرینات اضافه می‌شود.

  نظری جویباری درباره برونو سزار، اظها‌ر کرد: با این بازیکن صحبت‌هایی را انجام داده‌ایم، ولی این که مدیر برنامه‌هایش امروز به این‌جا می‌آید یا نه را نمی‌دانم.

  وی درباره اسپانسر باشگاه استقلال نیز توضیح داد: اسپانسر باشگاه استقلال تقریبا نهایی شده است و قرار است در سه قالب اسپانسر ، سبک دست و باشگاه استقلال این اتفاق رخ دهد.

  مسئول نقل و انتقالات استقلال در ادامه صحبت‌هایش درباره وضعیت یعقوب کریمی نیز، گفت: حضور کریمی در استقلال قطعی نیست و ما منتظر دریافت رضایت‌نامه‌اش از سپاهان هستیم.

  وی در پایان ا‌ضافه‌ کرد‌: در حال‌ حاضر ما یک سهمیه برای جذب داریم که منتظریم آقای پرویز مظلومی نظرش را به ما اعلام کند تا آن بازیکن را جذب کنیم.

  علی نظری جویباری در حالی جذب قاسم دهنوی را تلویحا تکذیب کرده که روز گذشته در گفت‌و‌گو با یکی از رسانه‌ها اعلام کرده بود که مذاکرات اولیه با این بازیکن را انجام داده است و به توافقاتی هم رسیده است و باید دید این چرخش ۱۸۰ درجی از موضع او ناشی از چه چیزی است. آیا باز هم دهنوی استقلالی‌ها را دور زده یا نه.

  ضمن اینکه نظری جویباری پیش از این خبر رسانه‌ها درباره مذاکره با باشگاه استقلال با برونو سزار را هم تکذیب کرده بود اما امروز بعد از چند روز تاخیر آن را تایید کرد.

  برچسب ها :

  نظرات