آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28861
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  واکنش مسلمان به خبر خونی بودن چشم هایش!

  آوای شمال/ برخی از رسانه ها از جمله روزنامه های ورزشی صبح امروز وضعیت چشمان محسن مسلمان را به سوژه ای تبدیل کردند و به نوعی همین مساله باعث به وجود آمدن حاشیه هایی برای این بازیکن شده است. محسن مسلمان، هافبک جدید پرسپولیس که دیروز برای اولین بار در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد، درباره […]

  آوای شمال/ برخی از رسانه ها از جمله روزنامه های ورزشی صبح امروز وضعیت چشمان محسن مسلمان را به سوژه ای تبدیل کردند و به نوعی همین مساله باعث به وجود آمدن حاشیه هایی برای این بازیکن شده است.

  محسن مسلمان، هافبک جدید پرسپولیس که دیروز برای اولین بار در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد، درباره تیتری مبنی بر جانشین نوری با چشمان خونی به خبرنگار کاپ اظهار داشت: نمی دانم چرا برخی از هر چیزی استفاده می کنند تا برای من حاشیه درست کنند. چشمانم عفونت و من هم به پزشک مراجعه کرده ام. مشکل خاصی نیست و با داروهایی مصرف می کنم تا ۲ هفته دیگر وضعیت چشمانم به حالت اولیه بازمی گردد.

  وی ادامه داد: حتی پزشکان تیم پرسپولیس هم مرا معاینه کردند و گفتند که مشکل خاصی نیست و می توانی تمرین کنی. این فقط یک عفونت است و بهتر است برای حاشیه سازی به دنبال مسائل دیگری باشند.

  مسلمان در ادامه گفت: تمریناتم را با پرسپولیس آغاز کردم و همانطور که گفتم به خانه ام برگشته ام. تصمیم گرفتم که از این پس زیاد صحبت نکنم تا برایم حاشیه درست نشود. می خواهم تمرکزم را روی تمرینات بگذارم تا بتوانم برای پرسپولیس یک بازیکن مثمرثمر باشم.

  هافبک پرسپولیس در پایان در خصوص اینکه در اردوی ترکیه تیمش را همراهی می کند یا خیر، عنوان کرد: من مدارکم را تحویل باشگاه دادم و فکر نمی کنم مشکل خاصی برای حضورم در ترکیه باشد. امیدوارم بتوانم در این اردو نیز کنار تیم باشم و به اوج آمادگی برسم.

  برچسب ها :

  نظرات