آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28855
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ذوالفقاری: سربازان تراکتورسازی ژنرالند/ برخی فقط دنبال تخریب تیم هستند/ عابدینی رابطه خوبی با باشگاه دارد

  آوای شمال/ ایوب ذوالفقاری در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره اینکه گفته می شود برخی افراد در تمرینات تراکتورسازی علیه مدیرعامل باشگاه شعار داده اند، اظهار داشت: متاسفانه برخی افراد فقط دنبال حاشیه سازی هستند. مطالب دروغ علیه باشگاه تراکتورسازی می نویسند و می خواهند تیم را خراب کنند. ما توجهی به این […]

  آوای شمال/ ایوب ذوالفقاری در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره اینکه گفته می شود برخی افراد در تمرینات تراکتورسازی علیه مدیرعامل باشگاه شعار داده اند، اظهار داشت: متاسفانه برخی افراد فقط دنبال حاشیه سازی هستند. مطالب دروغ علیه باشگاه تراکتورسازی می نویسند و می خواهند تیم را خراب کنند. ما توجهی به این مسائل نداریم و کارمان را انجام می دهیم تا به اهدافمان برسیم.

  وی درباره نقل و انتقالات باشگاه عنوان کرد: تقریبا بازیکنان مد نظر تونی اولیویرا را جذب کردیم. البته در چند پست نیاز به جذب بازیکن داریم که باشگاه در صدد جذب آنها است. اولویت ما از این پس جذب بازیکن خارجی است و در این خصوص چند نفر به تمرینات می آیند تا مورد بررسی قرار گیرند.

  سرپرست تراکتورسازی با اشاره به شرایط فردین عابدینی تاکید کرد: عابدینی بازیکن بسیار خوبی است و رابطه مطلوبی با باشگاه و مدیرعامل دارد. برخی افراد می خواهند برای فردین هم حاشیه درست کنند در صورتی که ما با او همه جوره تعامل داریم. عابدینی رباط پاره کرده و از نظر علمی حدودا ۷ ماه باید دور از میادین باشد. با این شرایط شاید به سود دو طرف باشد که از نیم فصل دوم به ترکیب تراکتورسازی اضافه شود. دیگر هم مشکلی از این بابت وجود ندارد.

  ذوالفقاری در پایان درباره حاشیه هایی که پیرامون سربازان تراکتورسازی شنیده می شود، افزود: این سربازان از جان برای تراکتورسازی مایه می گذارند و به نظر من اینها ژنرال هستند. آنها فوق العاده اند و انشاءالله می توانند برای تیم مثمرثمر باشند.

  برچسب ها :

  نظرات