آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28831
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  طالب لو: برانکو گفت بیا پرسپولیس!

  آوای شمال/ وحید طالب‌لو در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال و همچنین اردوی این تیم در کردان صحبت‌های زیر را انجام داد. **: ابتدا از تمرینات و اردوی کردان صحبت کن. ما چند روزی در کردان تمرین کردیم و آنجا هم امکانات خوبی دارد. تیم ما تاحدودی کامل شده و قرار است دو، سه نفر دیگر […]

  آوای شمال/ وحید طالب‌لو در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال و همچنین اردوی این تیم در کردان صحبت‌های زیر را انجام داد.

  **: ابتدا از تمرینات و اردوی کردان صحبت کن.

  ما چند روزی در کردان تمرین کردیم و آنجا هم امکانات خوبی دارد. تیم ما تاحدودی کامل شده و قرار است دو، سه نفر دیگر هم اضافه شوند که امیدوارم هرچه زودتر این اتفاق رخ دهد چون با توجه به تغییراتی که امسال در استقلال رخ داده تیم نیاز به هماهنگی دارد.

  **: در این چند روز دوباره صحبت پیوستنت به پرسپولیس مطرح شده بود. جریان چیست؟

  من دراین مورد بعد از پایان فصل شفاف صحبت نکردم ولی از طرف آقای برانکو با من تماس گرفتند و من هم با توجه به ابهامات اظهار نظری نکردم. برانکو یکی از مربیان تاثیرگذار زندگی ورزشی من بوده و شاید اگر او در هر تیم دیگری بود من این کار را انجام می‌دادم ولی همه می‌دانند که من استقلالی هستم و اولویت اول، دوم و سومم استقلال است. اکثر هواداران هم این موضوع را می‌دانند و شاید خیلی از آنها شرایط را برای حضور من مهیا نمی‌دیدند و در این مورد حرف و حدیث خیلی مطرح می‌شد اما من ترجیح دادم در استقلال بمانم چون خودم را مدیون این تیم می‌دانم.

  **: این روزها در کنار مهدی رحمتی در اردو حضور دارید و از تجربه این شرایط بگو.

  من پیش از این هم با رحمتی کار کرده بودم ولی یک اختلاف قدیمی بین ما وجود داشت. من در نهایت با آقای مظلومی صحبت کردم و در دو جلسه‌ای که با او داشتم به سرمربی استقلال اطمینان دادم کوچک‌ترین حاشیه‌ای از طرف من برای استقلال ایجاد نشود.تلاشم این است که آرامش در استقلال حکم‌فرما شود و همیشه هم سعی کردم کمک کنم و اجازه ندهم تیمم وارد حاشیه شود. امسال هم هدفم همین است. البته من نمی‌خواهم زیاد در این مورد صحبت کنم ولی مسائلی بین من و مهدی رحمتی بود که شاید بهتر است به عقب برنگردیم و به آینده فکر کنیم. در این چند روزی که در اردو در کنار رحمتی حضور داشتم به صورت غیرمستقیم متوجه شدم اتفاقاتی بعد از جریان بازی استقلال و پیکان رخ داده است، هرچند من در مورد آن اتفاقات حرفی نزدم و سکوت کردم ولی شنیدم که بعد از بازی در صفحات اجتماعی به رحمتی خیلی توهین شد که این برای من هم ناراحت‌کننده بود. اینکه بحث دست ندادن را باز کنیم و بگوییم که من دست ندادم یا رحمتی دست نداد درست نیست،من آن روز خودم را طوری قرار دادم که با رحمتی روبرو نشوم آن هم به خاطر اختلافاتی بود که از گذشته داشتیم. آن تصمیمم هم لحظه‌ای بود و حتی حنیف عمران‌زاده در کنار من حضور داشت و به او گفتم که چنین تصمیمی دارم. عمران‌زاده هم به جای من ایستاد. البته این را هم بگویم همان روزی که در تمرین با رحمتی دست دادیم کدورت‌ها را کنار گذاشتیم حالا اگر بعضی‌ها می‌گویند هنوز با هم اختلاف داریم برداشت شخصی‌شان است و ایرادی هم به آنها وارد نیست چون دور هستند و حقیقت را نمی‌دانند. من و مهدی کمی هم بدشانس هم بودیم چون روزهایی که با هم زیرنظر ترابپور تمرین می‌‌کردیم تمریناتمان پشت درهای بسته برگزار می‌شد ولی درست روزی که تمرینات ما باز شد ما جداگانه تمرین کردیم و عکاسان و خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها تصور کردند هنوز با هم مشکل داریم در حالی که ما همان روز کدورت‌ها را کنار گذاشتیم.اما در اینجا صحبتی با برخی هواداران دارم.

  **: چه صحبتی؟

  من به دوستانی که در صفحات اجتماعی فعال هستند توصیه می‌کنم اگر از کسی انتقادی دارند یا ناراحت هستند به حریم شخصی افراد احترام بگذارند یا حتی محترمانه انتقاد کنند. این فرهنگ باید در افراد فعال صفحات اجتماعی جا بیفتد چون همین چند روز پیش یکی از دوستانم سپند امیر سلیمانی در یک برنامه تلویزیونی حضور داشت و خیلی تاکید داشت که حرمت‌ها در فضای مجازی حفظ شود. وقتی ما عکسی از خودمان یا فرزندمان در صفحات اجتماعی می‌گذاریم باید خیلی چیزها را رعایت کنیم و من امیدوارم این فرهنگسازی در جامعه ما جا بیفتد.فضای مجازی یک خانواده بزرگ است که هر شخصی در هر رده سنی می‌تواند به آن دسترسی داشته باشد.آیا کسانی که در فضای مجازی توهین می‌کنند در خانه خود هم این کار را انجام می‌دهند؟ به نظرم این کار درست نیست.

  **: و صحبت پایانی.

  امسال سال سختی برای استقلال است و من از هواداران می‌خواهم با توجه به تغییراتی که رخ داده به تیم کمک کنند و با تیم بزرگ استقلال همراه باشند که ما هم خواسته آنها را اجابت کنیم. برای مردم استقلال خیلی مهم است و همه می‌دانند خیلی‌ها آمده‌اند و رفته‌اند و امثال ما می‌آییم و می‌رویم و این استقلال است که باقی می‌ماند، اگر با هم اتحاد داشته باشیم مطمئنا می‌توانیم عناوین مهمی را به دست بیاوریم.

  برچسب ها :

  نظرات