آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28814
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سلیمی: فولاد باید جای خالی ۱۹ بازیکن را پر کند

  آوای شمال/ علیرضا سلیمی درباره روند آماده‌سازی فولاد برای حضور در لیگ پانزدهم، گفت: در حال حاضر در اردوی کردان به سر می‌بریم و بیشتر کارهای بدنی و تاکتیکی انجام می‌دهیم. در این اردو ۳ بازیکن جدید هم به تیم اضافه شدند و خدا را شکر عملکرد خوبی هم داشتند. تیم به ۷۰ یا ۸۰ […]

  آوای شمال/ علیرضا سلیمی درباره روند آماده‌سازی فولاد برای حضور در لیگ پانزدهم، گفت: در حال حاضر در اردوی کردان به سر می‌بریم و بیشتر کارهای بدنی و تاکتیکی انجام می‌دهیم. در این اردو ۳ بازیکن جدید هم به تیم اضافه شدند و خدا را شکر عملکرد خوبی هم داشتند. تیم به ۷۰ یا ۸۰ درصد آمادگی رسیده و در روزهای آینده به آمادگی کامل می‌رسیم.

  وی ادامه داد: روز دوشنبه به اردوی ترکیه می‌رویم و ۳ بازی دوستانه نیز برگزار خواهیم کرد. جو داخل اردو بسیار عالی است و همچنین شرایط تمرین‌ها نسبت به گذشته تغییراتی داشته که باعث شادابی بازیکنان می‌شود.

  سنگربان فولاد خوزستان درباره حضور حسین ابراهیمی، محمدی دغاغله و حسین مالکی در این تیم، اظهار کرد: این سه بازیکن نیازهای تیم برای پر کردن جای خالی بازیکنان سرباز بودند. دغاغله پیش از این هم شاگرد اسکوچیچ بود و شناخت خوبی از یکدیگر دارند. ابراهیمی و مالکی هم بازیکنان خوبی هستند.

  کاپیتان دوم فولاد با بیان اینکه کاپیتانی این تیم مسئولیت سنگینی است، اضافه کرد: پارسال هم در مقاطعی کاپیتان بودم. قطعا ارزش این مسئولیت سنگین را می‌دانم چرا که پیش از من این مهم بر بازوی بازیکنان بزرگی بوده است.

  سلیمی با اشاره به تغییرات زیاد تیمش در فصل گذشته، خاطرنشان کرد: در فصل گذشته ۱۹ بازیکن از تیم ما جدا شدند و قطعا باید جای آن‌ها پر شود. تا جایی که می‌شد از تیم‌های پایه بازیکنانی به تیم اضافه شدند اما باید چند بازیکن باتجربه به تیم اضافه شود.

  وی افزود: باشگاه‌ تا جایی که توانسته، بازیکنان مد نظر اسکوچیج را جذب کرده اما هنوز چند جای خالی در تیم ما وجود دارد.

  دروازه‌بان فولاد هدف تیمش را حضور در بین مدعیان دانست و گفت: قطعا به دنبال نتیجه بهتری نسبت به سال گذشته هستیم. پارسال با تمام کمبودها پنجم شدیم. اگر چند بازیکن سهمیه دیگری از لیگ برتر به تیم اضافه شوند، کمک زیادی به تیم می‌کنند.

  سلیمی در پایان درباره مدیریت علی‌رضا اژدری زاده نیز گفت: او با توجه به مشکلات داخل مجموعه وظیفه سنگینی را بر عهده گرفته است. تقریبا تا به حال نیاز بازیکنان و کادر فنی را برآورده کرده و مدیریت خوبی در تیم داشته است.

  برچسب ها :

  نظرات