آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28744
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  بی احتیاطی راننده تانکر حامل مواد شیمیایی در سنندج حادثه آفرید

  آوای شمال/ رئیس پلیس راهور کردستان در خصوص علت این حادثه و نحوه وقوع آن به خبرنگار مهر گفت: تانکر حامل مواد شیمیایی که مبدا حرکت آن از عراق و مقصد آن هم پتروشیمی استان مرکزی بوده است صبح امروز ساعت ۷ و ۱۰ دقیقه در سنندج دچار حادثه شد. مجید فصیحی عنوان کرد: این […]

  آوای شمال/ رئیس پلیس راهور کردستان در خصوص علت این حادثه و نحوه وقوع آن به خبرنگار مهر گفت: تانکر حامل مواد شیمیایی که مبدا حرکت آن از عراق و مقصد آن هم پتروشیمی استان مرکزی بوده است صبح امروز ساعت ۷ و ۱۰ دقیقه در سنندج دچار حادثه شد.

  مجید فصیحی عنوان کرد: این خودرو با ورود به بلوار دکتر حسینی می بایست با دنده سنگین حرکت می کرد که اینگونه نبوده و راننده با دنده سبک در حال رانندگی بوده است.

  وی اظهارداشت: براساس گفته های شاهدان این حادثه راننده اقدام به بوق زدن و چراغ زدن های متوالی به دلیل سرعت گرفتن خودرو و عدم توانایی اش در کنترل خودرو کرده است.

  وی ادامه داد: این خودرو در ابتدا به گاردریل بلوار برخورد کرده ودرنهایت با دیوار بتنی پارک مولوی سنندج برخورد می کند و  همین باعث می شود شاگرد راننده از شیشه خودرو به زیر آن پرت شود.

  رئیس پلیس راهور کردستان بیان کرد: علت دقیق وقوع این حادثه در دست بررسی است و بعد از انتقال خودرو به پارکینگ توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری سنندج هم به خبرنگار مهر گفت: از همان ابتدای وقوع حادثه اکیپ های آتش نشانی در محل حادثه حاضر شدند و خوشبختانه آتش سوزی رخ نداد.

  مرتضی سنندجی بیان کرد: هم اکنون در حال بیرون آوردن جنازه شاگرد این راننده از زیر کامیون هستیم.

  برچسب ها :

  نظرات