آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ , Saturday 25 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28604
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  فلسطین راهبردی ترین موضوع ایران/اسرائیل در قواره دشمنی با ما نیست

  آوای شمال/ سردار سرتیپ پاسدار محمد شعبانی، ظهر واپسین آدینه ماه مبارک رمضان جاری و در خلال راهپیمایی روز قدس در مصلای پیامبر اعظم (ص) نماز جمعه شاهرود، ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم ایران اسلامی در حمایت از فلسطین مظلوم، بیان داشت: اراده انقلاب اسلامی ایران از ابتدا تا کنون در کنار مردم مظلوم […]

  آوای شمال/ سردار سرتیپ پاسدار محمد شعبانی، ظهر واپسین آدینه ماه مبارک رمضان جاری و در خلال راهپیمایی روز قدس در مصلای پیامبر اعظم (ص) نماز جمعه شاهرود، ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم ایران اسلامی در حمایت از فلسطین مظلوم، بیان داشت: اراده انقلاب اسلامی ایران از ابتدا تا کنون در کنار مردم مظلوم جهان و مستضعفان بودن و فریاد زدن بر سر ظالمان دنیا است.

  وی خطاب به مردم روزه دار شهرستان شاهرود، افزود: امروز همه شما با دهانی روزه و در گرمای تابستان برای تقدیر از خون شهدا و آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به میدان آمدید تا بگوید هرکجا بیداری اسلامی وجود دارد، شما هستید و در برابر ظلم و جور ستم پیشگان ایستادگی خواهید کرد که این همانا تحقق شعار فلسطین، مسئله اصلی جهان اسلام مورد تاکید امام راحل است.

  شاهرود

  یهود در کلام خداوند همطراز با مشرکان جهان است

  معاون قرارگاه عملیاتی قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به آیه مبارکه ۹۱ از سوره مائده «لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَهً لِّلَّذِینَ آمَنُواْ الْیَهُودَ وَالَّذِینَ أَشْرَکُواْ …»، گفت: در این آیه مبارکه خداوند یهود را همطراز با مشرکان دنیا بلکه مقدم بر آنها قرار می دهد چرا که این قوم انحصار طلب و مستبد اعتقاد دارند همه ابناء بشر برای خدمت به این نسل برتر به وجود آمده اند لذا خداوند نام اینان را به صراحت در کلام وحی ذکر می کند.

  شعبانی خاطرنشان کرد: تاریخ گواه است که اینان در بسیاری صحنه های جهانی و در بسیاری از جنگ ها وخونریزی های جهان اسلام دست دارند حتی می توان گفت یکی از ترکیبات و معادلات پس از جنگ جهانی اول تشکیل کشور واهی اسرائیل به دست لیگ صهیون بود.

  وی افزود: آژانس یهود حتی پس از آن و در بدو جنگ جهانی دوم با استفاده از شخصیت هیتلر داستان واهی هولوکاست را پدید آوردند تا باعث وحشت یهودیان اروپا شوند تا در نهایت اینان به اسرائیل مهاجرا کنند و بدین ترتیب برای سرزمین موعود خود، جمعیت فراهم کنند وگرنه همه ما می دانیم که مادر هیتلر خود از یهودیان اروپا بود لذا دشمنی او تحت عنوان هولوکاست چیزی بی معنی است.

  شاهرود

  توهمات یک قوم بی وطن با اراده مسلمانان

  این فرمانده ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به تصمیمات آژانس یهود در راستای تشکیل کشوری واحد تحت نام اسرائیل، گفت: این نهاد تصمیم گرفت تا قوم بی وطن اسرائیل را به سرزمین های موعود خود برساند لیکن پارچه ای سفید با دو خط آبی را به عنوان پرچم خود قرار دادند تا یاد آوری کنند تا سال ۲۰۰۰ از نیل تا فرات را خواهند گرفت و به عنوان سرزمین موعود خود خواهند پذیرفت.

  شعبانی با بیان اینکه اینان هیچگاه به آرزوی خود نرسیدند، بیان داشت: اما به لطف خداوند متعال امروز در سرزمین فلسطین بزرگ مردان و شیرزنانی هستند که خواب را از چشم این سردمداران ظلم ربوده اند و نمونه آنها مادر فلسطینی است که هنوز کلید خانه آبا و اجدادی خود را در دست دارد و با انفجار انتحاری ۴۵ یهودی نظامی را به هلاکت می رساند و این اقدامات است که سبب می شود آژانس یهود پس از این سال های متمادی اعلام کند دیگر تاب بقا در این سرزمین را نداریم.

  وی ادامه داد: امروز آژانس یهود به این نتیجه رسیده است که دیگر در فلسطین اشغالی نمی تواند بماند؛ لیکن کشوری در اروپا به نام پرتغال که رشد جمعیتی منفی دارد را به عنوان سرزمینی دیگر برگزیده و در حال ساخت و ساز شهرک های یودی نشین در این منطقه هستند پس باید گفت آفرین بر شما شیرزنان و بزرگ مردان مسلمان که شعار مورد تاکید امام راحل(ره) مبنی برا اسرائیل غده ی سرطانی است که باید از منطقه برود، را به منصه ظهور رساندید.

  شاهرود

  اسرائیل تاب ماندن در منطقه را ندارد

  این فرمانده ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه و با بیان اینکه اسرائیل امروز دیگر تاب ماندن در منطقه را ندارد، بیان داشت: در جنگ ماه مبارک رمضان سال گذشته جهان به وضوح دید که وقتی اسرائیل حملات گسترده ی خود علیه مردم بی دفاع غزه را در دستور کار قرار داده بود، تنها دو موشک فلسطینی با اصابت به انبار سلاح های اسرائیل، چه خرابی و خسارات وسیعی به این دولت جعلی وارد ساخت.

  شعبانی با اشاره به اینکه این دوران، دوران انتفاضه موشک است، گفت: دیگر دوران انتفاضه سنگ گذشته است، امروز مسلمانان فلسطین با موشک انتفاضه می کنند و به سردمداران کفر می گویند، چه بسیار چشمان مسلمانانی بودن که شما گریاندید و امروز نوبت خودتان است که با چشم گریان منتطقه را ترک کنید.

  وی افزود: امروز اسرائیل منزوی ترین کشور جهان است در حالی که برخی این برچسب را به جمهوری اسلامی ایران می زنند لذا باید در پاسخ اینان گفت، چه کسی در قرن بیست و یکم دور کشور خود را دیوار کشیده است ایران یا اسرائیل؟ لذا این اقتدار مردم مسلمان ایران اسلامی است که با همه دنیا مراوده و مذاکره دارد و وقتی ایهود اولمرت رئیس جمهور سابق اسرائیل پس از شکست جنگ ۲۳ روزه گفت رویای اسرائیل توهمی بیش نیست، رئیس جمهور وقت ما در پاسخ گفت، اسرائیل کوچک هم توهمی بیش نیست.

  شاهرود

  سفاکان دنیای امروزی کشتار را متوقف کنید

  جانشین دانشگاه افسری امام حسین(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به نبرد نابرابر ارتش اسرائیل با مردم بی دفاع فلسطین در اراضی اشغالی، گفت: جنگ چهارمین ارتش مجهز دنیا با مردمی بی دفاع در نهایت منجر به کشته شدن بیش از سه هزار نفر در ماه مبارک رمضان سال گذشته می شود که از این تعداد ۳۷۴نفر، کودکان بی دفاع بودند لذا باید خطاب به این ظالمان دنیا گفت ای وارثان قوم بنی اسرائیل کشتار کودکان را متوقف کنید.

  شعبانی ادامه داد: باید به سفاکان گفت، کشتار زنان حامله را به بهانه یافتن موسی فراموش کنید موسی به اذن خدای متعال به دنیا آمد و به سوی کاخ فرعون برای تبلیغ دین الهی پیش رفت و پیامش را رسانید لیکن امروز کاخ فرعون رودخانه هایی برای غرق شدن شما هستند.

  وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در باب فلسطین، افزود: همانطور که ایشان تاکید می فرمایند، اسرائیل در قواره ای نیست که بخواهد در صف دشمنان ما باشد و اگر نمی دانند، بدانند که در صورت دست زدن به هر نوع اقدام اشتباهی تلاویو و حیفا را مسلمانان با خاک یکسان می کنیم.

  شاهرود

  اسرائیل در قواره دشمنی با ما نیست

  جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به سخنان فرمانده سپاه پاسداران ایران در جمع اصحاب رسانه های بین المللی، گفت: روزی خبرنگاری فرانسوی از سردار جعفری پرسید اگر یکصد فروند هواپیمای اسرائیلی بر روی تهران بمب بیاندازند چه می کنید و وی در پاسخ گفت بر فرض که این بمب ها را انداختند، کجا می خواهند فرود بیایند چون در این فاصله ما تلاویو را با خاک یکسان کرده ایم.

  شعبانی با بیان اینکه این مهم امروز نشان دهنده قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، بیان داشت: این مهم تجلی همان سخنان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران است که می فرمایند اسرائیل در قواره دشمنی با ما نیست و نخواهد بود لیکن باید نتیجه گرفت که امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ما به آن حد از بازدارندگی رسیده است که جهان در برابر ما سر تعظیم فرود می آورد

  وی افزود: همچنین سید حسن نصرالله نیز بارها اعلام کرده است که ما اسرائیل را نه در حد یک کشور، نه یک شهر، نه یک قریه، نه یک مزرعه، بلکه یک طویله نیز به رسمیت نمی شناسیم.

  شاهرود

  جوانان باید سرخود را بالا بگیرند

  این فرمانده ارشد نظامی ایران اسلامی همچنین با بیان اینکه باید به تیم مذاکره کننده هسته ای برای هجده ماه مذاکره سخت و کوتاه نیامدن از موضع به حق ایران اسلامی خسته نباشید گفت و خطاب به تیم سیاست خارجی ایران ابراز داشت: امروز محکم بایستید چرا که در کشورمان ظرفیت هایی وجود دارد که دنیا در مقابل ان سرتعظیم فرود می آورد همچنین باید دانست که همواره زیر دستکش مخملی امریکا، دستی چدنی قرار دارد و نباید به صحبت هایشان دلخوش کرد.

  شعبانی ادامه داد: اخیرا ظریف در یکی از مذاکرات موضع کاملا درستی اتخاذ کردند و در مقابل وزیر امور خارجه فرانسه که گفت پس از حل مسئله هسته ای نوبت موضوع موشکی ایران است، با قدرت و صراحت ایستادگی کرد و گفت موضوع موشکی جزء مذاکرات نیست پس باید به این ایستادگی تیم دیپلماسی آفرین گفت.

  وی خطاب به نسل جوان با تاکید بر اینکه سر خود را با اقتدار بالا بگیرید، افزود: بنده لذت می برم در کشوری زندگی می کنم که رهبر آن چنین در برابر مسائلی چون فلسطین و سلطه غربی ها اعتراض می کند ایشان همواره گفته اند که نظام سلطه باید برچیده شود و چه معنا دارد که پنج قدرت جهانی بر همه سلطه داشته باشند پس بدانید که این شیعه است که باید آب را گل آلود کند و خط سوم که همانان خط سرخ اولیاء الهی است را به ابرقدرت ها تحمیل کند.

  شاهرود

   دکترین امنیتی ما در دوران غیبت دفاع است

  جانشین دانشگاه افسری امام حسین(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با بیان اینکه دکترین امنیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمان غیبت دفاع است، گفت: ما در دوران غیبت باید دفاع را در دستور کار خود قرار دهیم تا در زمان ظهور، صاحب اصلی این انقلاب، خود تصمیم بگیرد که می خواهد در هجوم به دشمنان اسلام چه رویه ای را در پیش بگیرد.

  شعبانی افزود: آنچه امروز ما در نظام مان داریم پس از خداوند حجت است، لذا امام راحل نیز به این اصل باور داشتند پس حقانیت مردم ایران و این اصل که به دنبال ساخت بمب اتم و هجوم به سایر جوامع هستند، بی منطق است چرا که رهبرمان در این باره فتوا صادر فرمودند که ایران نباید به دنبال بمب هسته ای باشد.

  وی همچنین گفت: اگر امروز از ظرفیت هایی مانند نیروی انسانی، اقتدار، امنیت، عظمت، نیروی جوان، رهبری، ولایت فقیه و … بهره مند هستیم قطعا مرهون مجاهدت های شهدای انقلاب اسلامی و دانایی های رهبر فرزانه انقلاب و بنیانگذار کبیر آن خواهیم بود.

  شاهرود

  نظام ولایت فقیه الگویی برای همه جهانیان است

  جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ولایت فقیه و نظام شیعی امروز مدلی برای کشور داری اسلامی است، گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی الگوی بسیاری از کشورهای منطقه و حتی جهان است اما این به آن معنا نیست که در روزهایی چون قدس، ۲۲بهمن و … با خود بگوییم، حال که اینگونه هستیم و سی و چند سال به خیابان ها آمده ایم، پس در خانه بمانیم، خیر جهانیان تک تک رفتارهای ما را رصد می کنند.

  شعبانی با اشاره به اینکه حضور مردم ایران در روز قدس معادلات اتاق فکر جهانیان را بر هم می زند، ابراز داشت: اگر لحظه ای ساکت بنشینیم نمی توانیم به اهداف عالیه خود برسیم امروز باید پشتیبان ولایت باشیم تا مانند چنین روزهایی حماسه آفرینی کنیم چرا که ما در دینای امروزی الگوی بسیاری از نظام های دنیا هستیم پس باید گفت کیست که نداند ترجمان هیهات من الذله، همان مرگ بر اسرائیل است.

  وی در خاتمه افزود: بسیاری از نظامهای مسلمان در جهان هستند که امروز اقتدار و عزت مردم ما را ندارند و در بی امنی و … دست و پا می زنند، لذا باید گفت آنها از نعمت ولایت فقیه و رهبری واحد دینی محروم هستند و این است که می گوییم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سردمداری ولایت فقیه الگویی برای همه جهانیان است.

  برچسب ها :

  نظرات