آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28582
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  تیم مذاکره کننده به فرامین رهبری پایبند باشد/ مرگ تدریجی اسرائیل

  آوای شمال/ حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی ظهر جمعه در مراسم پایانی روز جهانی قدس در ارومیه با بیان اینکه هم اکنون تمام نهادها و مسئولان از تیم مذاکره کننده هسته ای حمایت می‌کنند اظهارداشت: تنها دلیل حمایت مردم از این تیم تبعیت محض از دستورات رهبری است. وی ادامه داد: در صورتی […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی ظهر جمعه در مراسم پایانی روز جهانی قدس در ارومیه با بیان اینکه هم اکنون تمام نهادها و مسئولان از تیم مذاکره کننده هسته ای حمایت می‌کنند اظهارداشت: تنها دلیل حمایت مردم از این تیم تبعیت محض از دستورات رهبری است.

  وی ادامه داد: در صورتی که تیم مذاکره کننده همچنان پایبند به فرامین و رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی باشند به طور یقین مردم همچنان پشتیبان آن‌ها خواهد بود و در صورتی که اندک تغییر در مسیر تصمیمات آن‌ها رخ دهد به طور قطع مردم ساکت نخواهند نشست.

  حجت الاسلام حاجی صادقی تاکید کرد: یاغیان در حال حاضر با اعمال تحریم و بهانه‌های مختلف در صدد عقب نشاندن مردم هستند اما باید این را بدانند که ایران اسلامی همچنان پایبند به آرمان امام خمینی (ره) و پیرو فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی است و نمی‌توانند این کشور را از پای درآورند.

  راهپیمایی روز جهانی قدس در قم / حجت الله عطایی

  وی در ادامه با قدردانی از حضور پرشور مردم روزه دار ارومیه در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: به برکت انقلاب اسلامی در روز قدس، شعار مرگ بر اسرائیل در همه جهان طنین انداز شده است و این شعارها مرگ تدریجی اسرائیل را رقم می زند.

  جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نبرد اسلام با کفر و در رأس آن با آمریکای جنایتکار و دوستان این کشور بر اساس آیه صریح قرآن کریم است که خداوند در آن آیه مسلمانان را به نبرد با دشمنان و منافقان دعوت می‌کند.

  جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اسرائیل را دشمن اصلی اسلام و مسلمانان عنوان کرد و اظهارداشت: برای مقابله با این دشمن باید تمام مسلمانان اعم از شیعه و سنی اتحاد داشته و در برابر تجاوزها و افراطی گری های روی داده ایستادگی کنند.

  حجت الاسلام حاجی صادقی، دین اسلام را صلح جو و اعتدال طلب عنوان کرد و افزود: اینکه آیه قرآن کریم اعلام می‌کند که مسلمانان باید «رحماء بینهم» باشند بیانگر این امر است که نباید مظلومان را تنها گذاشت اما در کنار این متن، به نکته دیگری با این محتوا نیز اشاره دارد که «اشداء علی الکفار» یعنی با منافقان و دشمنان با دشمنی رفتار می‌کنیم.

  راهپیمایی روز جهانی قدس در قم / حجت الله عطایی

  وی، در بخش دیگری از سخنان خود، رهبر معظم انقلاب اسلامی را محور وحدت اسلامی دانست و گفت: امروز شاهد همه گیر شدن فرامین و دستورات ایشان در میان ملل مسلمان در تمام کشورها هستیم و می‌بینیم که هر کشوری با داشتن اطاعت پذیری از ایشان توانسته مسیر حق را تشخیص دهد و بدون اطاعت از دستورات ولی فقیه صالح در پیشبرد اهداف عالیه اسلامی خود بازمانده است.

  راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور اقشار و اقوام مختلف مردم روزه دار و غیور آذربایجان غربی برگزار شد.

  راهپیمایان در ارومیه با در دست داشتن پرچم‌های ملت فلسطین و مردم بی دفاع یمن، با شعارهایی مانند «یمن تنها نیست»، «فلسطین، حمایتت می‌کنیم»، «مرگ بر اسراییل» و «مرگ بر آمریکا» انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

  در پایان این راهپیمایی، قطعنامه ای در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین و همچنین محکومیت تجاوز آل سعود به یمن قرائت و راهپیمایان با شعارهای الله اکبر مفاد آن را تأیید کردند.

  برچسب ها :

  نظرات