آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28578
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  صهیونیسم جهانی به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه در بین مسلمانان است

  آوای شمال/ ماموستا عبدالرحمان خدایی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد، اظهار داشت: توطئه و هدف نهایی صهیونیسم جهانی ایجاد اختلاف و تفرقه در بین کشورهای اسلامی و مسلمان است و به همین دلیل برای عملیاتی کردن آن از هر دسیسه ای سود می برد. […]

  آوای شمال/ ماموستا عبدالرحمان خدایی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد، اظهار داشت: توطئه و هدف نهایی صهیونیسم جهانی ایجاد اختلاف و تفرقه در بین کشورهای اسلامی و مسلمان است و به همین دلیل برای عملیاتی کردن آن از هر دسیسه ای سود می برد.

  وی با بیان اینکه ظلم و جنایت صهیونیست ها علیه مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین مغایر با احکام و قوانین تمام ادیان و مکاتب اخلاقی است، افزود: صهیونیست ها به هیچ قانون و قواعدی معتقد و پایبند نیستند و به همین دلیل آنها مرتکب جنایت های ضد بشری می شوند.

  امام جمعه سنندج و نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ملت مسلمان و روزه دار ایران اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی ضد صهیونیستی خود به دنیا اعلام کردند که هیچگاه ملت مسلمان و مظلوم فلسطین را تنها نمی گذارند و در همه شرایط پشتیبان آنها هستند.

  وی صهیونیست ها را دشمن اسلام و مسلمانان دانست و گفت: امروز با توطئه استکبار جهانی و صهیونیست ها مسلمانان در منطقه به جان هم افتاده اند و با ایجاد گروهک تروریستی داعش به دنبال ضربه زدن به دین اسلام هستند.

  ماموستا خدایی در ادامه سخنان خود در خطبه های نماز جمعه سنندج با بیان اینکه، صهیونیست جهانی امروز نظاره گر دعوای بین مسلمین است، افزود: صهیونیست ها می خواند با توطئه های مختلف اسلام را نابود کنند و همه کشورهای اسلامی باید در این زمینه هوشیار باشند.

  وی آزادی قدس شریف را نزدیک دانست و گفت: قدس قلب تپنده جهان اسلام است و آرزوی همه مسلمانان است که قدس از تن اسلام جدا نشود و به همین دلیل حضور در مراسم های این چنین همچون راهپیمایی امروز باعث ترس و واهمه صهیونیست ها از مردم مسلمان می شود.

  امام جمعه سنندج و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگغان رهبری از روزه داران خواست برای پیروزی قدس شریف به درگاه پروردگار دعا کنند و از ذات احدیت الهی بخواهند با امداد غیبی خود ملت مظلوم فلسطین را از چنگال صهیونیست ها نجات دهد و قبله اول مسلمانان بار دیگر آزاد شود.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود در خطبه های امروز نماز جمعه سنندج به ایام پایانی ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: انتظار می رود که مردم مسلمان از لحظه لحظه این ماه مبارک بهره مند شده و از برکات آن به خوبی استفاده کنند.

   ماموستا خدایی همچنین به روزه گرفتن در ماه شوال نیز اشاره کرد و گفت: روز در این ماه مبارک نیز جزو سنت نبوی است و بر اساس احادیث موجود کسی که بتواند در ماه شوال روزه بگیرد ثواب زیادی را نصیب خواهد شد.

  وی در پایان اظهار امیدواری کرد که همه اقشار مردم در آئین ها و مراسم های مذهبی و دینی در استان کردستان مشارکت خوبی داشته باشند تا زمینه برای سلامت و سعادت جامعه در تمامی بخش ها فراهم شود.

  برچسب ها :

  نظرات