آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28570
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  مردم ایران همواره پشتیبان ملت های مظلوم هستند

  آوای شمال/ حجت الاسلام علی رضایی در خطبه های نماز جمعه شهرستان بیرجند ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: مردم ما با حضور خود اعلام کردند پشت سر رهبری ایستاده اند.  وی عنوان کرد: حضور پرشور و گسترده مردم نشان دهنده ایستادگی بر سر معیارها، پیروی از راه […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام علی رضایی در خطبه های نماز جمعه شهرستان بیرجند ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: مردم ما با حضور خود اعلام کردند پشت سر رهبری ایستاده اند.

   وی عنوان کرد: حضور پرشور و گسترده مردم نشان دهنده ایستادگی بر سر معیارها، پیروی از راه امام راحل و  ایستادگی در خط ولایت است.

  امام جمعه بیرجند با بیان اینکه ملت ایران همواره پشتیبان نظام اسلامی و ملت های مظلوم هستند، گفت: امروز تمام محرومان و مظلومان جهان به ما چشم دوخته اند.

   وی تصریح کرد: مردم ایران امروز باری دیگر خشم و انزجار خود را از جنایت های وحشیانه رژیم اشغالگر صهیونیستی و همه مدافعان آنها به خوبی نشان دادند.

  حجت الاسلام رضایی با اشاره به شیطنت های اخیر آمریکا و انگلیس در مذاکرات هسته ای گفت: ملت مقتدر ایران دل به مذاکرات نبسته بود و این مذاکرات فقط برای اتمام حجت بوده است.

   وی بیان داشت: دشمنان بدانند اگر حضور در مذاکرات دیپلماتیک داریم، تنها به آن خاطر است که تصور نکنند اهل مذاکره و تعامل بین الملل نبوده ایم.

  امام جمعه بیرجند بر حرکت به به سمت پیشرفت و تعالی تاکید کرد و افزود: اندیشمندان و متخصصان، کشور را در ابعاد گوناگون به سمت استقلال ببرند تا قدرتمند شویم.

  وی در ادامه به مناسبت های هفته اشاره کرد و افزود: روز جهانی جمعیت را در پیش رو داریم و کاهش شدید جمعیت اسلامی معلول توطئه های دشمن است.

  وی اضافه کرد: دشمن به دنبال این است ما را از داشتن جمعیت جوان و سرزنده باز دارد تا کسی توان مقاومت در برابر آن ها را نداشته باشد.

  حجت الاسلام رضایی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن تصریح کرد: استکبار می خواهد جمعیت جوان ما را با فحشا نابود کند.

  وی به ۲۳ تیرماه سالگرد گشایش نخستین مجلس خبرگان رهبری نیز اشاره کرد و افزود: این مجلس در شرایط حساس به درد مردم کمک می کند که از علمای روشن ضمیر شکل گرفته است.

  برچسب ها :

  نظرات