آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28548
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  توسعه گفتمان انقلاب اسلامی، دشمنان را به وحشت انداخته است

  آوای شمال/ سردار رمضان شریف ظهر جمعه در سخنرانی مراسم راهپیمایی روز قدس در زنجان با اشاره به اینکه امریکا در زمینه مذاکرات هسته ای همواره زیاده خواه بوده است افزود: توسعه گفتمان انقلاب اسلامی، دشمنان را به وحشت انداخته و این قدرت ایران است که این کشورها را به پای میز مذاکره کشانده است. […]

  آوای شمال/ سردار رمضان شریف ظهر جمعه در سخنرانی مراسم راهپیمایی روز قدس در زنجان با اشاره به اینکه امریکا در زمینه مذاکرات هسته ای همواره زیاده خواه بوده است افزود: توسعه گفتمان انقلاب اسلامی، دشمنان را به وحشت انداخته و این قدرت ایران است که این کشورها را به پای میز مذاکره کشانده است.

  وی ادامه داد: روند موجود در زمینه حضور کشورهای غربی در پای میز مذاکرات عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رانشان می دهد.

  سردار شریف با بیان اینکه آمریکا و کشورهای ۱+۵ دنبال گرفتن تضمین برای امنیت اسرائیل هستند ادامه داد: امروزه در هیچ بحرانی وزیر امور  خارجه آمریکای جنایتکار بیش از ۱۰ روز بر سر یک پرونده در یک شهر بماند و همچنان  چانه زنی و باج خواهی کند انتهای این ماجرا گرفتن تضمین برای برای امنیت اسرائیل است.

  رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس کشور با بیان اینکه  نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره بر صلح آمیز بودن فعالیت های هسته ای خود تاکید داشته است، به فتوای مقام معظم رهبری در خصوص اینکه به دنبال بمب هسته ای نیسیتم اشاره کرد و افزود:  ۱۲ سال است که دنیای استکبار به بهانه فعالیت های صلح آمیز هسته ای نظام  مقدس جمهوری اسلامی ایران،  این کشور راتحریم کرده است در حالی که کارشناسان آژانس به صلح آمیز بودن فعالیت های هسته ای ایران تاکید دارند.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه تدبیر بی‌بدیل امام راحل برای نام‌گذاری روز جهانی قدس بارقه امیدی را برای مردم مظلوم این کشور و سایر مظلومان جهان به ارمغان آورده است افزود: بنا به اظهار نظر کارشناسان و شواهد و قرائن موجود رژیم جعلی  اسرائیل در حال اضمحلال است.

  سردار شریف با یادآوری اینکه رژیم صهیونیستی با دو حربه امنیت و جمعیت تلاش کرد یهودیان جهان را در سرزمین های اشغالی جمع کند افزود: ولی در حال حاضر  در همه فاکتورها به خصوص در فاکتورهایی همچون امنیت، جمعیت و ارتش قدرتمند سیر قهقرایی را طی می‌کنند.

  سردار شریف افزود: با توجه به شکست‌های رژیم اشغالگر قدس در چهار نبردی که در فلسطین و لبنان داشته است، تئوریسین‌ها اعلام کرده‌اند که پایان این رژیم جعلی نزدیک است و همین ترس از سوی رژیم جعلی اسرائیل باعث شد تا آن‌ها به تقلا بیافتند و اعلام کردند که امنیت آن‌ها در گرو ناامنی در کشورهای منطقه است.

  وی با بیان اینکه خداوند را شاکر هستیم که تدبیر عالمانه امام راحل در سال‌های گذشته پا بر جا بوده است، گفت: روز جهانی قدس فرصتی برای آگاه‌سازی جهانی است و اولویت‌ها در این روز باید بر روی این مسئله باشد.

  رئیس ستاد انتفاضه و قدس گفت: روز جهانی قدس فرصتی دوباره برای بازخوانی پرونده اشغال اولین قبله مسلمانان است و در این روز بزرگ مسلمانان بار دیگر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین در سراسر جهان را اعلام می‌کنند و اعلام این روز کشاندن مسئله فلسطین به افکار عمومی جهانیان است و امام راحل این روز را روز اسلام و مستضعفین عنوان کرده‌اند که نشان از اهمیت آن است.

  سردار شریف ادامه داد: آغاز درگیری در کشور سوریه و بعد از آن سایر کشورها از جمله یمن در مسیر این تفکر رخ داده و قطعاً آمریکا و هم‌پیمانانش از این ایده حمایت می‌کنند تا آتش فتنه در جهان اسلام به پا شود و مشاهده می‌کنیم که با حمایت آن‌ها درگیری‌های قومی و مذهبی در کشورهای اسلامی علم شده است.

  رییس ستاد انتفاضه و قدس گفت: اما آنچه که بعد از گذشت چهار سال از آغاز درگیری‌های سوریه شاهد آن هستیم مقاومت در این کشور علیه تهدیدات است و بر این باور هستیم که حق پیروز است و همگان دیدند و خواهند دید که فرزندان شیعه اجازه تعدی به حریم حضرت زینب(س) را نداده و نخواهند داد و قطعاً سرنوشت صدام در انتظار افرادی است که امنیت خود را در گرو ناامنی کشورهای مسلمان می‌دانند.

  سردار شریف در ادامه وضعیت موجود در کشور یمن اشاره کرد و با تاکید بر اینکه ایران در یمن حضور ندارد افزود: آل‌سعود به سرنوشتی بدتر از صدام دچار خواهند شد و اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها بدانند که در زمینه تحلیل گفتمان انقلاب اسلامی سخت در اشتباه‌اند، چرا که این گفتمان بر مبنای قرآن و اهل‌بیت(ع) است و خداوند اراده کرده است که این فرهنگ گسترش یابد.

  وی ادامه داد: ملت یمن خود در برابر رژیم آل‌سعود ایستادگی کرده و قطعاً پیروزی از آن آن‌ها است و همگان بدانند که ما گروه‌های تکفیری و داعش را مسلمان نمی‌دانیم و در این حوزه باید آگاه‌سازی لازم انجام شود.

  سردار شریف تاکید کرد: پیروزی حق علیه باطل وعده الهی بوده و قطعاً مسلمانان در عرصه‌های مختلف پیروز خواهند شد.

  برچسب ها :

  نظرات