آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 28442
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۴:۰۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد
 •   

  آماده‌باش ستاد ساماندهی سواحل محمودآباد تا پایان تعطیلات عیدفطر

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای‌شمال، سیف‌الله‌ فرزنه صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان محمودآباد باقدردانی از تلاش کلیه اعضای ستاد  تصریح کرد: تامین امنیت جانی و مالی مسافران که از نقاط مختلف کشور در سواحل محمودآباد حضور پیدا می‌کنند از هر عنوان و رتبه‌ای برای ما مهم‌تر است. فرماندار محمودآباد افزود: همواره […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای‌شمال، سیف‌الله‌ فرزنه صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان محمودآباد باقدردانی از تلاش کلیه اعضای ستاد  تصریح کرد: تامین امنیت جانی و مالی مسافران که از نقاط مختلف کشور در سواحل محمودآباد حضور پیدا می‌کنند از هر عنوان و رتبه‌ای برای ما مهم‌تر است.

  فرماندار محمودآباد افزود: همواره قبول مسئولیت آسان است اما آنچه مهم است انجام مسئولیت و بهبود وضعیت موجود بوده که بیانگر توانمندی مدیران است.

  رئیس ستاد ساماندهی سواحل شهرستان محمودآباد با اشاره به نقش مهم ناجیان غریق در سواحل شهرستان محمودآباد خاطرنشان کرد: ناجیان غریق، خط مقدم حفظ جان مسافران در سواحل هستند و باید به دغدغه‌ها و درخواست‌هایشان توجه کرد.

  وی عنوان کرد: پرداخت به‌موقع حقوق ناجیان، تأمین امکانات درخواستی و تجهیز آن‌ها در سواحل، موجب ارتقاء و کارآمدی بیش از پیش ناجیان شده و به شکل مستقیم در کاهش آمار تلافات جانی تاثیر‌گذار است.

  فرزانه با اشاره‌به تعطیلات عیدفطر و نیز پیش‌بینی حضور گسترده مسافران خاطرنشان کرد: تمامی اعضای ستاد ساماندهی سواحل شهرستان به‌ویژه اداره ورزش و جوانان، ناجیان غریق و نیروی انتظامی تا پایان تعطیلات عید فطر در حالت آماده‌باش هستند.

  فرماندار محمودآباد در پایان اذعان کرد: با توجه به حضور مسافران زیاد و ضرورت تأمین امنیت اموال مسافران در سواحل دریا این انتظار می‌رود تا نیروهای یگان ویژه انتظامی هرچه سریعتر نسبت به استقرار عوامل این یگان در سواحل اقدام کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات