آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2831
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اعلام خبر امضای قرارداد پخش لیگ جهانی ۲۰۱۵

  آوای شمال/ به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی با حضور در ساختمان شبکه سوم سیما با غلامرضا میرحسینی دیدار و گفت‌وگو کرد. رئیس فدراسیون والیبال در این دیدار با قدردانی از زحمات مسئولان صدا و سیمای جمهوری اسلامی به ویژه شبکه سوم سیما در انعکاس و پوشش مسابقات والیبال تیم ملی ایران در […]

  آوای شمال/ به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی با حضور در ساختمان شبکه سوم سیما با غلامرضا میرحسینی دیدار و گفت‌وگو کرد.

  رئیس فدراسیون والیبال در این دیدار با قدردانی از زحمات مسئولان صدا و سیمای جمهوری اسلامی به ویژه شبکه سوم سیما در انعکاس و پوشش مسابقات والیبال تیم ملی ایران در لیگ جهانی سال ۲۰۱۴، مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی اینچئون گفت: صدا و سیما در این زمینه بسیار خوب عمل کرد که جای تقدیر و تشکر دارد. مدیریت و سازماندهی گروهی ۲۰۰ نفره متشکل از افراد ایرانی و آلمانی واقعا کار سختی بود و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با وجود اینکه برای اولین بار این مدل پخش مستقیم را تجربه می‌کرد، ولی به خوبی و با سر افرازی از این امتحان مهم بیرون آمد.
  میرحسینی، رئیس شبکه سوم سیما نیز با قدردانی از تلاش و افتخارآفرینی تیم های ملی والیبال ایران در سال‌های اخیر گفت: والیبال تنها ورزش تیمی ایران است که به این حد از موفقیت‌های جهانی دست یافته است و شبکه سوم هم در حد توان خود از این رشته ورزشی حمایت کرده و خواهد کرد. ما سعی می‌کنیم دیدارهای لیگ برتر را نیز به صورت مستقیم پوشش دهیم.
  حسین آقا زمانی مدیرگروه ورزش شبکه سوم سیما نیز در این جلسه حضور داشت و گزارشی در خصوص کار های انجام شده در راستای پخش مستقیم تلویزیونی مسابقات ۲۰۱۴ به صورت HD و استفاده از کارشناسان خبره ایرانی و خارجی ارائه کرد گفت: انجام هماهنگی های مربوط به لیگ جهانی ۲۰۱۵ را از چند روز پیش آغاز کردیم و قرارداد سال آینده هم اکنون امضا شده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات