آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2807
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  واکنش علی دایی به تصمیم علی کریمی

  آوای شمال/ در شعار و حرف، خیلی‌ها صحبت از حمایت از تیم ملی، ایجاد آرامش و دوری از حاشیه می‌کنند اما در عمل وقتی رقیب دچار مشکل می‌شود یا منافع شخصی ایجاب کند هرگز فرصت را برای تلافی یا تخریب این و آن از دست نمی‌دهند! در حالی که خیلی‌ها تصور می‌کنند پس از قهر […]

  آوای شمال/ در شعار و حرف، خیلی‌ها صحبت از حمایت از تیم ملی، ایجاد آرامش و دوری از حاشیه می‌کنند اما در عمل وقتی رقیب دچار مشکل می‌شود یا منافع شخصی ایجاب کند هرگز فرصت را برای تلافی یا تخریب این و آن از دست نمی‌دهند!

  در حالی که خیلی‌ها تصور می‌کنند پس از قهر و جدایی علی کریمی از تیم ملی و خودداری جادوگر از سفر به استرالیا، علی دایی وارد گود شود و در حمایت از کارلوس کی روش علیه همبازی سابق خود مصاحبه کند اما در عمل شهریار چنین نکرد چون تیم ملی در شرایط کنونی نیازمند آرامش است. دیروز با علی دایی تماس گرفتیم و ابتدا درباره خبر حضور احتمالی‌اش در تراکتورسازی تبریز پرسیدیم که گفت: نه، در حال حاضر از سفر خارجی برگشته و در تهران مشغول رسیدگی به امور شخصی‌ام هستم. برای تراکتورسازی هم آرزوی موفقیت دارم. وی درباره سفرش به استرالیا برای تماشای جام ملت‌های آسیا نیز تصریح کرد: با توجه به اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) از من دعوت به عمل آورده تا به عنوان سفیر فوتبال قاره به استرالیا سفر کنم، ان‌شاءا… به این مسافرت خواهم رفت. دایی درباره قهر و جدایی علی کریمی از تیم ملی و خودداری وی از سفر به استرالیا نیز خیلی کوتاه گفت: من هیچ حرفی درباره این ماجرا ندارم!

  دایی پس از سال‌ها به میدان می‌رود!

  حضور علی دایی نیز در بازی خیرخواهانه ستارگان فوتبال (یاران حجازی) و ستارگان هنر قطعی شد. به دنبال تماس و درخواست آتیلا حجازی از شاگرد پدرش برای شرکت در بازی ۱۸ دی‌ماه، علی دایی اعلام آمادگی کرد صبح روز بازی به جزیره کیش برود و بعد از بازی به تهران بازگردد. دایی که به دلیل اضافه وزن، کمتر در بازی‌های دوستان و همبازیان سابقش شرکت می‌کند، پس از سال‌ها در کنار کریم باقری، افشین پیروانی، علیرضا منصوریان، خداداد عزیزی و… به میدان خواهد رفت.

  برچسب ها :

  نظرات