آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2749
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ دی, ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  درگیری در تهران قاتل معلم بروجردی را به دام انداخت

  آوای شمال/ سرهنگ علی احمدی تبار در این باره گفت: مرحوم “محسن خشخاشی” یکم آذرماه ۹۳ به دست دانش آموزی با ضربات چاقو به قتل رسید و قاتل پس از ارتکاب جرم متواری شده بود. جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد: قاتل ۱۶ ساله با هویت معلوم که با اسم جعلی به اتهام درگیری در […]

  آوای شمال/ سرهنگ علی احمدی تبار در این باره گفت: مرحوم “محسن خشخاشی” یکم آذرماه ۹۳ به دست دانش آموزی با ضربات چاقو به قتل رسید و قاتل پس از ارتکاب جرم متواری شده بود.

  جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد: قاتل ۱۶ ساله با هویت معلوم که با اسم جعلی به اتهام درگیری در یکی از مراکز کانون اصلاح و تربیت تهران بازداشت شده بود شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی تحویل پلیس شهرستان بروجرد شد.

  سرهنگ احمدی تبار افزود: قاتل در بازجوی های اولیه به قتل مرحوم “محسن خشخاشی” اعتراف کرد.

  باند سارق محموله های ترانزیتی در پلدختر منهدم شد

  جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان در ادامه سخنان خود از انهدام یک باند سارق تحت تعقیب محموله خودروهای سنگین در محور تنگ فنی شهرستان پلدختر خبر داد.

  سرهنگ علی احمدی تبار اظهار داشت: در پی وقوع سرقت های متعدد محموله خودروهای باری در محورهای اصلی و فرعی پلدختر ماموران این فرماندهی با انجام کارهای اطلاعاتی، سارقان را در حالیکه با یک دستگاه وانت سایپا در گردنه تنگ فنی این شهرستان اقدام به سرقت محموله کود شیمیایی از یک دستگاه تریلی می کردند را شناسایی می کنند.

  وی گفت: سارقان با مشاهده ماموران در مسیر جاده روستای سراب حمام به طرف شهرستان دره شهر ایلام متواری می شوند و در یک عملیات تعقیب و گریز طولانی با حضور شخص فرمانده انتظامی پلدختر که با شلیک گلوله از سوی ماموران همراه بود خودروی سارقان از مسیر جاده منحرف و واژگون می شود.

  جانشین انتظامی استان تصریح کرد: راننده خودرو که سرباند و از سارقان سابقه دار بوده و در امر سرقت های متعدد از جمله سرقت مسلحانه فعالیت داشته براثر حادثه به هلاکت رسید و نفر دوم که از حادثه جان سالم به در برده بود نیز دستگیر شد.

  سرهنگ احمدی تبار خاطر نشان کرد: سارق دستگیر شده ضمن اقرار به ۱۳ فقره سرقت اذعان کرد در چندین مرحله با همدستی سارق فوت شده در محور جنوبی پلدختر – خرم آباد اقدام به سرقت محموله های برنج، روغن، هویچ، کود شیمایی و… کرده است.

  برچسب ها :

  نظرات