آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 30 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 27077
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  انهدام باند سارقان موبایل قاپ موتورسوار

  آوای شمال/ ۶ فروردین ۹۴ فردی با مراجعه به کلانتری ۱۶۷ دولت آباد به مأموران اعلام کرد که در زمان خروج از بانک، کیف دستی اش حاوی ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به شیوه کیف قاپی سرقت شده است. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع کیف قاپی و به دستور شعبه هشتم بازپرسی دادسرای […]

  آوای شمال/ ۶ فروردین ۹۴ فردی با مراجعه به کلانتری ۱۶۷ دولت آباد به مأموران اعلام کرد که در زمان خروج از بانک، کیف دستی اش حاوی ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به شیوه کیف قاپی سرقت شده است.

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع کیف قاپی و به دستور شعبه هشتم بازپرسی دادسرای شهرری، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  اداره نهم

  مالباخته پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: پس از دریافت پول و در زمان خارج شدن از شعبه بانک، ناگهان سرنشینان دو دستگاه موتروسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ به سمت من حمله ور شده و در یک لحظه اقدام به ربودن کیف دستی بنده کردند.

  مالباخته در خصوص تعقیب سارقان نیز به کارآگاهان گفت: برای بازپس گیری کیف خود به سرعت سوار ماشین شده و به تعقیب سارقان پرداختم اما آنها با استفاده از شلوغی خیابان موفق به فرار از محل شدند و من تنها توانستم قسمتی از شماره پلاک یکی از موتورها را یادداشت کنم.

  پایگاه نهم

  کارآگاهان با بهره گیری از همان اطلاعات ناقص ارائه شده از سوی مالباخته، موفق به شناسایی مالک حقوقی موتورسکیلت شدند؛ با مراجعه به محل کار مالک موتورسیکلت در خیابان ۱۷ شهریور، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که موتورسیکلت در یک مغازه موتورسیکلت فروشی و به صورت قولنامه ای به دو تبعه خارجی فروخته شده است.

  در ادامه و با شناسایی هویت دو تبعه غیرایرانی بنام های «ذوالمهر» و «رجبعلی» هر دو نفر آنها در میدان محمدیه  شناسایی  و دستگیر شدند.

  هر دو متهم  درجریان باز جویی ها به دهها فقره سرقت گوشی تلفن همراه و کیف قاپی در مناطق مختلف شهر تهران بویژه در مناطق دولت آباد، فدائیان اسلام، شوش، راه آهن، خیابان ولیعصر اعتراف کردند؛ در ادامه دو همدست دیگر آنها بنام رامش و کامران نیز در همان منطقه دروازه غار دستگیر شده و آنها نیز به مشارکت در دهها فقره سرقت اعتراف کردند.

  پایگاه نهم

  سرهنگ کارآگاه حسین زارع رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید خبر دستگیری هر ۴ عضو باند در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: با بررسی پرونده سرقت های مشابه و همچنین اعتراف صریح متهمان به دهها فقره سرقت در مناطق مختلف شهر تهران، تعدادی از شکات و مالباختگان شناسایی و  برای پیگیری شکایات خود به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دعوت شدند.

  وی از تمامی شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد، توسط سارقان مذکور مورد سرقت قرار گرفتند دعوت کرد تا برای  شناسایی متهمان و پیگیری شکایات خود به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.

  برچسب ها :

  نظرات