آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 27049
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  اعترافات مردی که روی زنش اسید پاشید

  آوای شمال/ مردی که برای انتقام‌گیری از همسر سابق‌اش روی او اسید پاشیده بود، به جرم خود اعتراف کرد. زن ٣۴ ساله ساکن استان شهرستان خوی، واقع در استان آذربایجان غربی، شامگاه سوم تیر همراه پسر ١٩ ساله‌اش در پارکی مشغول قدم زدن بود که مردی او را از پشت‌ِسر صدا کرد. زن جوان وقتی […]

  آوای شمال/ مردی که برای انتقام‌گیری از همسر سابق‌اش روی او اسید پاشیده بود، به جرم خود اعتراف کرد.

  زن ٣۴ ساله ساکن استان شهرستان خوی، واقع در استان آذربایجان غربی، شامگاه سوم تیر همراه پسر ١٩ ساله‌اش در پارکی مشغول قدم زدن بود که مردی او را از پشت‌ِسر صدا کرد. زن جوان وقتی برگشت شوهر سابق‌اش را دید. این مرد روی او اسید پاشید. وی قصد فرار داشت، اما پسر نوجوان به هواداری از مادرش در این ماجرا مداخله کرد.

  مرد خشمگین وقتی این صحنه را دید سلاح شکاری‌اش را به‌سمت فرزند خود نشانه گرفت و او را با شلیک گلوله زخمی کرد. پلیس دقایقی بعد از این حادثه در صحنه جرم حضور یافت و دو مجروح به بیمارستان منتقل شدند. زن جوان در بازجویی‌ها هویت ضارب را فاش کرد و گفت از مدت‌ها قبل با این مرد اختلاف داشته است و به‌همین‌دلیل از او جدا شده است.

  کارآگاهان بعد از انجام تحقیقات مقدماتی، مخفیگاه متهم را شناسایی کردند و برای دستگیری او وارد عمل شدند. متهم وقتی خود را در حلقه محاصره دید، سلاح‌ را روی شقیقه‌اش گذاشت و تهدید کرد اگر کسی به وی نزدیک شود، خودکشی خواهد کرد. مأموران که در وضعیت پیچیده‌ای قرار گرفته بودند، سعی کردند متهم را آرام کنند.

  آنها بعد از ساعتی گفت‌وگو با این مرد بالاخره او را مجاب کردند سلاح را زمین بگذارد. به‌این‌ترتیب مرد جوان بازداشت شد. متهم بعد از انتقال به پلیس اگاهی درحالی‌که از او یک قبضه سلاح شکاری و ١٠ فشنگ کشف شده بود، بازجویی شد. او به جرمش اعتراف کرد و گفت: «من و همسرم از مدت‌ها قبل با هم اختلاف داشتیم و مرتب با هم درگیر می‌شدیم تا اینکه زنم از من جدا شد.

  از این اتفاق به‌شدت ناراحت بودم و احساس می‌کردم در زندگی‌ام شکست خورده‌ام. زنم را مقصر تمام ناکامی‌هایم می‌دانستم، به‌همین‌دلیل تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. قبلا هم چند بار تهدیدش کرده بودم که این کار را انجام خواهم داد».

  متهم ادامه داد: «روز حادثه بعد از تهیه اسید زنم را تعقیب کردم و رویش اسید پاشیدم و وقتی پسرم خواست با من درگیر شود، او را هم هدف گلوله قرار دادم».بنابر این گزارش، این مرد اکنون در بازداشت است و این احتمال وجود دارد که اعتیاد او به ماده مخدر شیشه، دلیل اصلی اختلافات خانوادگی‌اش باشد. همچنین دو مجروح حادثه هنوز درحال درمان هستند و رسیدگی قضائی به شکایت آنها آغاز شده است.

  برچسب ها :

  نظرات