آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 3 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 27044
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  مهندس قلابی با ۲ میلیارد کلاهبرداری در لرستان دستگیر شد

  آوای شمال/ سرهنگ علی احمدی تبار در این باره گفت: فردی کلاهبردار دو سال پیش خود را به عنوان مهندس معرفی و در یک شرکت تولیدی لوازم بهداشتی در پلدختر مشغول به کار می شود. وی ادامه داد: این فرد در این مدت باجلب اعتماد مسئولان این شرکت خود را سهامدار کارخانه ای بزرگ با خط […]

  آوای شمال/ سرهنگ علی احمدی تبار در این باره گفت: فردی کلاهبردار دو سال پیش خود را به عنوان مهندس معرفی و در یک شرکت تولیدی لوازم بهداشتی در پلدختر مشغول به کار می شود.

  وی ادامه داد: این فرد در این مدت باجلب اعتماد مسئولان این شرکت خود را سهامدار کارخانه ای بزرگ با خط تولید مواد بهداشتی در قزوین معرفی و مدعی می شود که شعب متعددی در سایر استان ها دردست بهره برداری دارد و با این روش متقلبانه دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال وجه نقد از کارکنان این شرکت کلاهبرداری و متواری می شود.

  وی افزود : موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی پلدختر قرار گرفت و با کارهای اطلاعاتی و گسترده کلاهبردار حین خروج از این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

  این مقام مسئول اظهار داشت: با تحقیقات به عمل آمده مشخص شد کلاهبردار هیجگونه مدرک مهندسی یا دانشگاهی ندارد و در هیچ شرکت و کارخانه ای فعالیتی نداشته و با این روش متقلبانه اقدام به کلاهبرداری از کارکنان شرکت مذبور کرده است.

  سرهنگ احمدی تبار با بیان اینکه، کلاهبرداری با اعتراف به جرم خود و کشف دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری با قرار صادره روانه زندان شد، هشدار داد : فعالیت برخی از شرکت ها و افراد مدعی واسطه گری در این زمینه غیرقانونی و بر خلاف مقررات است و شهروندان به هیچ وجه به اینگونه افراد اعتماد نکنند.

  برچسب ها :

  نظرات