آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 4 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26982
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  رییس ستاد انتخابات ایلام: دفاع از حقوق نامزدها و رای دهندگان را بر خود واجب می دانیم

  آوای شمال/ حسین کلانتری روز سه شنبه در نشست ستاد انتخابات استان اظهار کرد: اعضای این ستاد خود را برای قبل ، حین و بعد از برگزاری انتخابات آماده کرده اند و برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام شده است. وی افزود: کمیته های مختلف عضو ستاد در حال شکل گیری هستند و […]

  آوای شمال/ حسین کلانتری روز سه شنبه در نشست ستاد انتخابات استان اظهار کرد: اعضای این ستاد خود را برای قبل ، حین و بعد از برگزاری انتخابات آماده کرده اند و برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام شده است.

  وی افزود: کمیته های مختلف عضو ستاد در حال شکل گیری هستند و شرح وظایف هر کدام بر اساس بخشنامه های ارسالی وزارت کشور تهیه و تدوین شده است.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام ارائه آموزش به مجریان و چگونگی مقابله با فضاسازی شبکه های اجتماعی معاند را از رویکردهایی عنوان کرد که ستاد انتخابات استان دنبال می کند.

  کلانتری با اشاره به گمانه زنی های مختلف در خصوص نامزدهای احتمالی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یادآور شد: ستاد انتخابات برگزاری نشست های توجیهی در خصوص قوانین و مقررات و بیان موارد تخلف به نامزدها را در دستور کار دارد.

  وی ادامه داد: اعضای این ستاد به دنبال انسداد و یا مشروعیت بخشیدن به فعالیت های افراد و گروه های خاص سیاسی نیستند و تنها رعایت قوانین و مقررات را سرلوحه برنامه های خود قرار می دهند.

  رییس ستاد انتخابات استان ایلام تاکید کرد: بخش های زاگرس ، هیندمینی ، شباب و سراب میمه برای برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با کمبودهایی زیرساختی و نیروی انسانی روبرو هستند که باید از هم اکنون نیازهای این مناطق بررسی و در سریع ترین زمان تامین شود.

  کلانتری اضافه کرد: اعضای ستاد تنها مسوول برگزاری سالم و شفاف انتخابات بدور از جانبداری از افراد و گروه های سیاسی هستند و دفاع از حقوق نامزدها و رای دهندگان را بر خود واجب و مسلم می دانیم.

  وی گفت: اشخاص و بویژه مسوولان نیز دارای تمایلات سیاسی متفاوتی هستند ولی همه باید تلاش کنیم زمینه مشارکت حداکثری تمامی آحاد جامعه را در انتخابات فراهم کنیم و بدور از گرایش های سیاسی اجرای قانون و مقررات را ملاک قرار دهیم.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام یادآور شد: این استان در برگزاری انتخابات همواره مورد عنایت مسوولان وزارت کشور بوده و برای نظرسنجی در خصوص برگزاری انتخابات جزو معدود استان هایی است که توسط این وزارتخانه دعوت می شود.

  دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه امسال در سراسر کشور برگزار می شود. 

  برچسب ها :

  نظرات