آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 8 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26914
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی > ورزشی
 •   

  توجه به پشتوانه‌سازی در ورزش مدارس محمودآباد

  آوای شمال/ به گزارش آوای شمال، جلسه شورای ورزش همگانی محمودآباد ظهر امروز در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد. فرماندار محمودآباد با تقدیر از تلاش‌های مناسب اداره ورزش و جوانان، عرصه ورزش را وسیع توصیف کرد و گفت : مدیریت امور ورزشی سنگ محک کارآمدی مدیر است که با توجه […]

  آوای شمال/ به گزارش آوای شمال، جلسه شورای ورزش همگانی محمودآباد ظهر امروز در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.

  فرماندار محمودآباد با تقدیر از تلاش‌های مناسب اداره ورزش و جوانان، عرصه ورزش را وسیع توصیف کرد و گفت : مدیریت امور ورزشی سنگ محک کارآمدی مدیر است که با توجه به مطالبات بسیار بالایی که این مقوله دارد قطعا راه پر فراز و نشیبی در پیش روی مسئولان قرار دارد.

  سیف‌الله فرزانه تصریح کرد: سابقه ورزشی شهرستان در کشور درخشان است و این مدیون برنامه‌ریزی کارشناسانی است که به امر استعدادیابی اهتمام ورزیدند تا ورزشکارانی همچون حسین توکلی، یحیی گل‌محمدی، رحمان رضایی و دیگر افتخارات کشوری را تربیت کنند.

  وی هماهنگی آموزش‌ و پرورش با اداره ورزش‌ و‌ جوانان را یکی از ارکان دستیابی به موفقیت ورزشی شهرستان دانست و اضافه کرد: تعامل این دو اداره و همکاری معلمان و مربیان ورزش برای شناسایی استعدادهایی که منتظر کشف هستند، ثمربخش است.

  فرزانه خاطرنشان کرد: قهرمانان ملی‌پوش را باید در مدارس شهرستان تربیت کرد و پشتوانه‌سازی در ورزش نیازمند توجه به ورزش آموزشگاه‌ها است که این روزها در ورزش محمودآباد فراموش شده‌ است.

  رئیس شورای ورزش همگانی محمودآباد نگهداری و هدایت ورزشکاران را دومین پله پس از کشف استعدادها قلمداد کرد و افزود: در گذشته همراهی و هدایت ورزشکاران توسط مربیان بسیار خوب و منسجم برنامه‌ریزی می‌شد و حتی تا پس از رسیدن به هدف نیز ادامه داشت و مربیان اهتمام بیشتری به این امر داشته باشند. ایجاد انگیزه در بین ورزشکاران بسیار بااهمیت است و باید به آن توجه ویژه‌ای شود تا ورزشکاران و حتی کودکان را هرچه بیشتر به‌سمت ورزش سوق دهیم.

  فرماندار محمودآباد با بیان اینکه تمرکز بر رشته‌های ورزشی که دارای ظرفیت بیشتری در شهرستان هستند باید در اولویت باشند، خاطرنشان کرد: با مدیریت، هدایت و برنامه‌ریزی صحیح و تعامل دستگاه‌های متولی امر ورزش، این رشته‌ها می‌توانند در عرصه‌های ورزش کشور و حتی بین‌المللی حرفی برای گفتن داشته‌باشند.

   

  برچسب ها :

  نظرات