آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 4 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26898
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  خیرانِ واقعی بهشتیان روی زمین هستند

  آوای شمال/ داوود محمدزاده امشب در همایش ضیافت الهی که به همت مرکز کودکان بی سرپرست خانه مهدی شهرستان محمودآباد برگزار شد در گفت وگو با خبرنگار آوای شمال اظهار کرد: این مرکز از سال ۸۹ فعالیت خود را آغاز کرده و ظرفیت نگهداری آن در حال حاضر ۱۵ کودکِ ۵ الی ۱۲ سال است. […]

  آوای شمال/ داوود محمدزاده امشب در همایش ضیافت الهی که به همت مرکز کودکان بی سرپرست خانه مهدی شهرستان محمودآباد برگزار شد در گفت وگو با خبرنگار آوای شمال اظهار کرد: این مرکز از سال ۸۹ فعالیت خود را آغاز کرده و ظرفیت نگهداری آن در حال حاضر ۱۵ کودکِ ۵ الی ۱۲ سال است.

  وی با اشاره به فعالیت ۹ پرسنل در این مرکز افزود: فعالیت خانه مهدی به صورت شبانه روزی است و کودکانِ خانه مهدی در مقاطع ابتدایی در حال تحصیل هستند.

  مسئول مرکز کودکان بی سرپرست شهرستان محمودآباد تصریح کرد: یکی از مواردی که خانه مهدی را از موارد مشابه متمایز کرده این است که این مرکز به دلیل اینکه به صورت خانوادگی اداره می شود و کودکان، بنده و همسرم را “بابا و مامان” صدا می زنند، کمبود نداشتن پدر و مادر را حس نکرده و به نوعی ما را پدر و مادر واقعی خود می دانند.

  وی با تقدیر از خیرانِ واقعی، آنان را بهشتیان روی زمین نامید و یادآور شد: این مرکز به طور ماهیانه در حدود ۱۵۰ میلیون ریال هزینه دارد و خیرانی که در این مرکز مشارکت دارند، انگشت شمار هستند.

  وی عنوان کرد: با توجه به مشکلاتی که مرکز با آن روبرو است، انتظار می رود تا مردم نیز به کمک ما بیایند و در این امر خداپسندانه با ما سهیم باشند.

  محمدزاده در پایان با تشکر از خیرانی که در این ضیافت الهی شرکت کردند، خاطرنشان کرد: انشاالله روزی برسد که فرهنگ خیر و خیر خواهی در میان مردم نهادینه شود، به طوری که هیچ کودکی بی سرپرست نماند.

  گفتنی است در این همایش، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران،مسئولان شهرستان و جمعی از خیران حضور داشتند.

  برچسب ها :

  نظرات