آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26870
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۵:۴۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  جریان اصلاحات مرتد سیاسی است

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر شجونی شامگاه یکشنبه در مراسم بزرگداشت شهید سید فخرالدین رحیمی یکی از شهدای هفتم تیر در مسجد علوی این شهر، به حضور شهید رحیمی در دوره اول مجلس اشاره کرد و اظهار داشت: به عقیده من پاک‌ترین و بی‌غرض‌ترین نمایندگان مجلس در دوره اول وجود داشتند که شهید سید فخرالدین […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر شجونی شامگاه یکشنبه در مراسم بزرگداشت شهید سید فخرالدین رحیمی یکی از شهدای هفتم تیر در مسجد علوی این شهر، به حضور شهید رحیمی در دوره اول مجلس اشاره کرد و اظهار داشت: به عقیده من پاک‌ترین و بی‌غرض‌ترین نمایندگان مجلس در دوره اول وجود داشتند که شهید سید فخرالدین رحیمی نیز یکی از این نمایندگان پاک بود.

  وی افزود: افراد را نصیحت می‌کنم که انقلابی باشند و فقط به دنبال پول و کسب و کار معامله نروند، چرا که افرادی که دنبال مکتب پیغمبر باشند، از قدرت، شهوت، پول و هوا و هوس دوری می‌کنند.

  عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: در گذشته شاهد این بوده‌ایم که دشمنان حرف‌های زیادی پشت سر افراد انقلابی زده‌ و تهمت‌هایی به آنها وارد کرده‌اند که البته این‌ها عادی است، سال گذشته به من تهمت زده بودند که ۷۴۰ هزار دلار از بیت‌المال را اختلاس کرده و برای خود برداشته‌ام.

  شجونی با بیان اینکه در راه انقلاب، ۲۵ بار به زندان رفته است، خاطر نشان کرد: دشمنان ما به این خاطر در انتخابات‌ها و مسایل داخلی ما دخالت می‌کنند که ما شاهنشاه آنها را بیرون کردیم و حکومت اسلامی را حاکم کردیم.

  وی تصریح کرد: من به مراسم افطار رئیس جمهور نرفتم، چون که علفی نیستم و هدفی هستم و به حضور در این مراسم مایل نبودم.

  شجونی با بیان اینکه واژه اعتدال را اولین بار ابوموسی اشعری بکار برد و حضرت علی (ع) را خانه‌نشین کرد، اظهار داشت: جریان اصلاحات بعد از رحلت حضرت امام خمینی(ره)، مرتد سیاسی شده است و برای ثابت‌کردن این موضوع دلایل زیادی وجود دارد. در واقع اصلاح‌طلبان چه چیزی را می‌خواهند اصلاح کنند؟ آیا قانون اساسی نیاز به اصلاح دارد یا اینکه می‌خواهند رهبری را اصلاح کنند؟

  عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به ۱۷۵ شهید غواص و خط‌شکن که با دستان بسته زنده به گور شدند، ادامه داد: جوانان ما در راه انقلاب شهید شدند و با دستان بسته آنها را خاک کردند، ولی برخی آقازاده‌ها امروز میلیاردها تومان پول اختلاس کرده‌اند و ویلاهای ۱۰۰ میلیارد تومانی در لندن برای خود می‌خرند و در واقع چرا بچه‌های این انقلاب باید در جبهه تکه‌تکه شوند، ولی بعضی‌ها فقط دلار بشمارند و به جیب بزنند.

  شجونی با تاکید بر اینکه نگه داشتن انقلاب از خود انقلاب مهمتر است، عنوان کرد: امروز جامعه ما دچار مشکلات بسیاری است، ولی در این بین وزارت ارشاد تمرکز خود را بر روی اجرای کنسرت خانم‌ها گذاشته و در واقع این از بی‌کفایتی وزارت ارشاد است.

  وی تصریح کرد: یقین بدانید که عاطفه، دین و مذهب هرگز در آمریکا و اروپا یافت نمی‌شود و امروز اگر آمریکا با ما مذاکره می‌کند، می‌داند که نقشه آنها برای تقسیم ایران و دیگر کشورهای منطقه شکست خورده است.

  عضو حزب موتلفه اسلامی، وجود رهبر معظم انقلاب را یکی از الطاف الهی برای مردم ایران دانست و گفت: حضرت امام خمینی(ره) با سادگی کامل زندگی می‌کرد و هرگز اجازه نمی‌داد حسینیه جماران را تزیین کنند، ولی امروز می‌بینیم، مرقد امام را با مصالح‌گران قیمت خارجی تزیین می‌کنند و هزینه‌های میلیاردی بابت آن انجام می‌دهند، کما اینکه رهبر معظم انقلاب نیز با این کار مخالف است.

  شجونی در پایان، جوانان را به دوری از سیگار و قلیان، مواد مخدر و دنباله‌روی راه انقلاب تشویق کرد و افزود: افرادی که از ماشین‌های بیت‌المال و اداره برای انجام سفرهای شخصی خود استفاده می‌کنند، باید از خدا بترسند و به مردم پاسخگو باشند.

  برچسب ها :

  نظرات