آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2682
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حذف سقف قرارداد برای باشگاه‌های درآمدزا

  آوای شمال/ نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ فوتبال درسفر به تبریز از موزه فوتبال آذربایجان بازدید کرد. در این مراسم محمد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی و سعید عباسی سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور سازی تبریز مهدی تاج را همراهی می‌کردند. تاج در این بازدید بیان کرد: در دنیا فوتبال […]

  آوای شمال/ نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ فوتبال درسفر به تبریز از موزه فوتبال آذربایجان بازدید کرد.
  در این مراسم محمد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی و سعید عباسی سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور سازی تبریز مهدی تاج را همراهی می‌کردند.
  تاج در این بازدید بیان کرد: در دنیا فوتبال کالاست، کالایی که آن را می‌فروشند. منتهی آن نیز یک سری معیار‌ها و قوانین و ضوابطی دارد که اگر حقوق شناخته شده فوتبال درست پرداخت شود، این رشته ورزشی که در همه جا دنیا رواج دارد در جایگاه واقعی خود قرار می‌گیرد.
  رئیس سازمان لیگ افزود: یعنی اگر ما حقوق فوتبالی خود را از صدا و سیما، از تبلیغات ،ارسال پیام کوتاه و غیره بگیریم فوتبال ما نیز جایگاه واقعی خود را پیدا می‌کند.
  نایب رئیس فدراسیون فوتبال همچنین در جلسه مدیران عامل باشگاه‌ها و سرمربیان تیم‌های فوتبال لیگ‌های کشوری استان از حذف بازیکنان قدیمی که با فشار رسانه یا دلالان در لیگ حضور داشتند خبر داد.
  تاج افزود: سیاست ما جوان سازی لیگ است که این موضوع کاری یکساله را می‌طلبد.برنامه ما جلوگیری از ولخرجی باشگاه ها، بی برنامگی‌ها و پرداخت رشوه و قراردادهای پنهانی است .اگر باشگاهی بتواند کاملا در آمدزایی بکند سقف قرارداد برای آنها حذف می‌شود.
  رئیس سازمان لیگ ،تبریز را قطب فوتبال و فوتسال در کشور نام برد و در ادامه گفت: با توجه به سهمیه این استان در لیگ قهرمانان آسیا فوتبال تبریز را خوب و مثبت ارزیابی می‌کنم.
  وی افزود: فوتبال تبریز سهم بسزائی در کشور دارد، زیرا دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد در لیگ برتر حضور دارند و یک سهمیه نیز در لیگ قهرمان آسیا را از آن خود کرده است و مدارس فوتبال فعالی در کشور دارند .
  تاج با اشاره به اینکه سیاست‌های برگزاری مسابقات کمی اشکال دارد،افزود: امیدواریم که در سال آینده این روند بهبود یابد.

  برچسب ها :

  نظرات