آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 4 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26731
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  نقش دهیاران و شوراها در پیشگیری از اعتیاد اثرگذار است

  آوای شمال/ حمید کوزه‌گر عصر امروز در همایش نقش دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در مقابله با اعتیاد اظهار کرد: در تقسیمات جغرافیایی کشور، بخش اعظمی از مساحت زندگی افراد جامعه را روستاها تشکیل می دهد و حدود ۵۰درصد جمعیت جامعه در روستاها زندگی می کنند. وی افزود: با توجه به این مهم نقش دهیاران […]

  آوای شمال/ حمید کوزه‌گر عصر امروز در همایش نقش دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در مقابله با اعتیاد اظهار کرد: در تقسیمات جغرافیایی کشور، بخش اعظمی از مساحت زندگی افراد جامعه را روستاها تشکیل می دهد و حدود ۵۰درصد جمعیت جامعه در روستاها زندگی می کنند.

  وی افزود: با توجه به این مهم نقش دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در حوزه پیشگیری و مقابله با امر شوم اعتیاد بسیار حساس و راهبردی خواهد بود.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد با بیان اینکه محمودآباد جزء معدود شهرستان‌هایی است که در این حوزه به صورت جدی ورود پیدا کرده است، گفت: امیدواریم با هماهنگی دیگر دستگاه‌های دولتی، به صورت تخصصی به این موضوع بپردازیم تا شاهد کاهش معضل اعتیاد در محمودآباد باشیم.

  کوزه‌گر با اشاره به انجام وظایف عمرانی و معیشتی دهیاران و شوراها برای مردم روستا یادآور شد: همانطور که مسئولان در سطح روستاها امورات مختلف مردم را پیگیری می‌کنند، لازم است در حوزه پیشگیری به خصوص پدیده شوم اعتیاد نیز از هیچ کوششی دریغ نکنند.

  وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در روستاها باید به طور خاص تدوین شود و دهیاران و شوراها بدانند تمامی دستگاه‌های دولتی شهرستان آمادگی کامل برای همکاری در این زمینه را دارند .

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد در پایان عنوان کرد: با این همتی که در مسئولان دستگاه‌های مختلف شهرستان وجود دارد، انتظار می‌رود تا دهیاران و شوراها به عنوان نمایندگان مردم روستاها سعی در تعامل بیشتر داشته باشند و معتقدیم با اجرایی‌شدن این همایش، فصل جدیدی برای پیشگیری و مقابله با اعتیاد در شهرستان محمودآباد آغاز می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات