آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26724
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۶
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  قابلیتی که عمر باتری آی‌فون یا آی‌پد شما را افزایش خواهد داد!

  آوای شمال/ اگر بخواهیم سیستم عامل iOS 9 را از نظر طراحی مورد بررسی قرار دهیم، باید اغراق کرد که این نسخه هیچ تغییر اساسی نداشته است. کمپانی اپل با ارائه این نسخه، سعی داشته تا کارآیی سیستم عامل خود را بهبود بخشد و به کاربر، تجربه بهتری از کار با iOS ارائه نماید؛ برای […]

  آوای شمال/ اگر بخواهیم سیستم عامل iOS 9 را از نظر طراحی مورد بررسی قرار دهیم، باید اغراق کرد که این نسخه هیچ تغییر اساسی نداشته است. کمپانی اپل با ارائه این نسخه، سعی داشته تا کارآیی سیستم عامل خود را بهبود بخشد و به کاربر، تجربه بهتری از کار با iOS ارائه نماید؛ برای همین چند ویژگی جدید نظیر «صرفه‌جویی در مصرف باتری» در iOS 9 گنجانده شده است که یکی از آن‌ها، حالت «low power mode» می‌باشد.

  این قابلیت هنگامی فعال می‌شود که سطح باتری از یک درصد معینی، کم‌تر شود. اگرچه کاربران می‌توانند در منوی تنظیمات، حالت «low power mode» را فعال نمایند؛ اما چگونه کار می‌کند؟

  در واقع در این حالت، عملکرد آی‌فون یا آی‌پد شما کاهش می‌یابد تا مصرف باتری نیز به تبعیت از آن کاهش یابد. به‌تازگی و به کمک بنچمارک Geekbench 3، عملکرد آی‌فون ۶ پلاس با فعال شدن «low power mode» مورد بررسی قرار گرفته است. به تصاویر نگاه کنید.

  ios-9-lower-powerتصویر سمت چپ آی‌فون ۶ پلاس را در حالت معمولی نشان می‌دهد. با فعال شدن این قابلیت، عملکرد تمام هسته‌های پردازشی پردازنده، ۱۰۰۰ امتیاز و عملکرد تکی هسته‌ها، تفاوتی در حدود ۶۰۰ امتیاز را تجربه می‌نماید. این کاهش به‌وضوح برای اجرای برخی برنامه‌ها، مشکل ایجاد خواهد کرد.

  آن‌طور که گفته می‌شود با فعال سازی حالت «low power mode»، ماندگاری باتری ۳ ساعت افزایش می‌یابد که البته این میزان، به عملکرد شما با آی‌فون یا آی‌پدتان نیز بستگی دارد. نظر شما چیست؟ آیا قابلیت «low power mode» را برای iOS خوب ارزیابی می‌کنید یا آن‌را صرفا یک رونوشت ناقص از برخی محصولات اندرویدی می‌دانید؟

  برچسب ها :

  نظرات