آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 5 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26721
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۵
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  سیم کارت کد ۳ هم یک میلیون تومانی شد!

  آوای شمال/ به گفته فعالان بازار طی یک ماه گذشته قیمت سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول روند رو به رشد خود را ادامه داده و اکنون قیمت سیم کارت کد ۱ به بالای دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است که البته فعالان این بازار برای خرید سیم کارت رقمی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار […]

  آوای شمال/ به گفته فعالان بازار طی یک ماه گذشته قیمت سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول روند رو به رشد خود را ادامه داده و اکنون قیمت سیم کارت کد ۱ به بالای دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است که البته فعالان این بازار برای خرید سیم کارت رقمی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان پایین‌تر از مبلغ ذکر شده را پرداخت می‌کنند.

  سیم کارت‌های کد ۲ نیز اکنون با قیمتی بالای یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که البته بسته به میزان رند بودن شماره این رقم‌ها افزایش پیدا می‌کند.

  سیم کارت‌های کد ۳ نیز که بیش از این قیمتی کمتر از یک میلیون تومان داشت اکنون با افزایش قیمت‌ها بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت پیدا کرده است.

  کد ۴ برای فروش رقمی بالای ۷۰۰ هزار تومان دارد و کدهای ۵ و ۶ نیز به ترتیب با قیمت‌هایی بالغ بر ۶۵۰ و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

  نکته قابل توجه آنکه اگرچه سیم کارت‌های صفر با کدهای ۵ و ۶ در بازار کم است اما اگر چنین سیم کارتی وجود داشته باشد قیمت آن بیش از ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان تعریف خواهد شد.

  بنابر اظهارات فعالان بازار موبایل کشور، سیم کارت کد ۷ کار کرده نیز این روزها با قیمتی بالغ بر ۴۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که در صورت صفر بودن این خط‌ها قیمت آنها به ۵۵۰ هزار تومان می‌رسد هر چند که مانند سایر کدها خط صفر کد ۷ هم در بازار کم است.

  اما سیم ‌کارت‌های کد ۸ که مدت زمان زیادی از ارائه آنها به بازار نمی‌گذرد در صورت صفر بودن ۴۵۰ هزار تومان و در شرایط کار کرده بودن بیش از ۳۵۰ هزار تومان قیمت دارد.

  خط کد ۹ همراه اول نیز در صورت صفر بودن در بازار بیشتر از ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد و برخلاف کدهای دیگر کار کرده این کد در بازار بسیار کم است.

  کدهای صفر همراه اول که این روزها خود اپراتور هم به ارائه آنها می‌پردازد در بازار آزاد بالغ بر ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارند.

  طبق اظهارات فعالان بازار، قیمت سیم کارت‌ها در شرایطی بالا می‌رود که بازار سیم کارت دچار رکود جدی شده است.

  برچسب ها :

  نظرات