آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 5 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26684
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۴:۳۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  حمایت رهبری امتیاز بزرگی برای مذاکره کنندگان هسته ای است

  آوای شمال/ حجت الاسلام قدیر محمدیان در خطبه های این هفته نماز جمعه اسفراین اظهار کرد: رهبری تیم مذاکره کننده کشور را افرادی شجاع، امین و با ایمان خواندند که این حمایت و تایید رهبری پشتوانه بسیار بزرگی مذاکره کنندگان ماست. وی با تبریک هفته قوه قضاییه و با اشاره به جایگاه رفیع این قوه […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام قدیر محمدیان در خطبه های این هفته نماز جمعه اسفراین اظهار کرد: رهبری تیم مذاکره کننده کشور را افرادی شجاع، امین و با ایمان خواندند که این حمایت و تایید رهبری پشتوانه بسیار بزرگی مذاکره کنندگان ماست.

  وی با تبریک هفته قوه قضاییه و با اشاره به جایگاه رفیع این قوه گفت: همانطور که امام راحل در بیانات خود بارها به اهمیت این قوه اشاره کرده اند افرادی که در این جایگاه خدمت می کنند باید صالح و سالم باشند.

  محمدیان با اشاره به تلاش های انجام شده از سوی دستگاه قضا برای خدمت بهتر به مردم افزود: با این وجود هنوز قوه قضاییه تا رسیدن به حد اعلای جلب رضایت مردم خیلی فاصله دارد.

  وی از این قوه به عنوان پیشانی حکومت اسلامی یاد کرد و گفت: اگر چه در برخی حوزه ها هنوز با آنچه مورد انتظار است فاصله داریم ولی اگر قوه قضاییه محکم باشد و درست عمل کند راحت تر به آن آرزوها نیز دست می یابیم.

  امام جمعه اسفراین در ادامه با اشاره به مشکلات موسسه مالی و اعتباری منحله میزان و استفاده از نماد قوه قضاییه به عنوان نشان این موسسه، وجود برخی اغراض و تسویه حسابهای سیاسی را در این ماجرا محتمل خواند.

  محمدیان به مشکلات مردم بر اثر ورشکستی این موسسه مالی اشاره کرد و گفت: از همان اول نباید از نماد دستگاه قضا برای این موسسه استفاده می شد و امروز هرچه مسوولان قضایی انتساب این بنگاه مالی به این قوه را انکار کنند، مردم باور نمی کنند.

  وی از مسوولان این شهرستان خواست تا با همکاری هم این مشکل را حل کرده و تلاش کنند تا حق و حقوق مردم به آنان بازگردانده شود.

  شهرستان ۱۲۷ هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد مرکز خراسان شمالی قرار دارد.

  برچسب ها :

  نظرات