آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 4 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26595
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۴:۰۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  شیخ و سید فتنه، جزو رفوزه‌های نظام هستند/ دفتر ریاست جمهوری به سخنرانان خطوط قرمز را یادآوری کند

  آوای شمال/ منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با آناج، با بیان اینکه سخنان غلامحسین کرباسچی در ضیافت افطاری ریاست جمهوری، دور از شأن مجلس بود، اظهار کرد: کرباسچی در آن میهمانی هنجارشکنی کرد و پا فراتر از خطوط قرمز گذاشت، بزرگتر از امثال کرباسچی نیز حق ندارند مسایل فتنه‌گران را مطرح کنند. وی ادامه داد: شیخ […]

  آوای شمال/ منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با آناج، با بیان اینکه سخنان غلامحسین کرباسچی در ضیافت افطاری ریاست جمهوری، دور از شأن مجلس بود، اظهار کرد: کرباسچی در آن میهمانی هنجارشکنی کرد و پا فراتر از خطوط قرمز گذاشت، بزرگتر از امثال کرباسچی نیز حق ندارند مسایل فتنه‌گران را مطرح کنند.

  وی ادامه داد: شیخ و سید جزو رفوزه‌های نظام هستند و در امتحان انقلاب مردود شدند، بهتر است تعامل بین قوا و در چارچوب قانون و خطوط قرمز باشد، نتیجه تعامل بین احزاب سخنان امثال کرباسچی است.

  دفتر ریاست جمهوری به سخنرانان خطوط قرمز را یادآوری کند/نظام جای افراد غیرانقلابی نیست

  نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی، با اعلام اینکه دفتر ریاست جمهوری باید در برگزاری محافل و انتخاب سخنران دقت بیشتری به خرج دهد، ابراز کرد: فکر نکنم آقای روحانی موافق اظهارات کرباسچی باشد، اما لازم است دفتر ریاست جمهوری به سخنرانان یک چارچوب اساسی نشان دهد.

  وی افزود: در طول انقلاب برخی ریزش داشتند و بعضی رویش، خیلی‌ها انقلابی بودند اما انقلابی نماندند، عده‌ای نیز انقلابی متولد شدند، به هرحال نظام جای افراد غیرانقلابی نیست و نباید به آنان مسئولیتی داده شود.

  بررسی اسناد ویکی‌لیکس زمان‌بر است/صحت و کذب بودن آنان هنوز مشخص نیست

  حقیقت‌پور با اشاره به اسناد منتشر شده از سوی ویکی‌لیکس، گفت: به بنده دیروز ابلاغ شد که این اسناد را بررسی کنم، در این رابطه ۱۵۰۰ سند وجود دارد که به نحوی مرتبط با ایران هستند، ترجمه و انجام تحقیقات لازم امری زمان‌بر است.

  وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر به هیچ‌وجه نمی‌توان در خصوص صحت و یا کذب بودن اسناد ویکی‌لیکس اظهار نظری کرد.

  برچسب ها :

  نظرات