آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 8 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26586
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > سیاسی > فرهنگی
 •   

  ۱۲ امام‌جمعه محمودآبادی در کشور فعال هستند/ ضرورت تشویق مردم به شرکت در انتخابات مجلس خبرگان

  آوای شمال/ همزمان با ماه مبارک رمضان گردهمایی جامعه روحانیت محمودآباد و سرخ‌رود صبح امروز با حضور روحانیون و مبلغان شهرستان در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد. امام‌جمعه محمودآباد با اشاره به فرصت‌ بزرگ ماه‌مبارک رمضان گفت: ماه رمضان ماه نزول قرآن و شهرالله الاعظم و ماه عبودیت و بندگی و آغاز سال […]

  آوای شمال/ همزمان با ماه مبارک رمضان گردهمایی جامعه روحانیت محمودآباد و سرخ‌رود صبح امروز با حضور روحانیون و مبلغان شهرستان در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.

  امام‌جمعه محمودآباد با اشاره به فرصت‌ بزرگ ماه‌مبارک رمضان گفت: ماه رمضان ماه نزول قرآن و شهرالله الاعظم و ماه عبودیت و بندگی و آغاز سال تربیتی است .

  وی افزود: امروز علی رغم همه شیطنت‌های دشمنان دین و قرآن ، روحانیون ما که به عنوان مشعلداران عرصه تبلیغ و فرهنگ هستند، مشغول تبلیغ دین بوده‌اند و به عنوان چهره‌های ماندگار بر دلهای محبوب مردم با نور افشانی دینی فعالیت می‌کنند.

  خطیب جمعه محمودآباد اظهار کرد : شهرستان محمودآباد با دارابودن ظرفیت اعزام ۱۲ امام جمعه به شهرهای کشور نقش بسیار ارزنده‌ای در ترویج دین و آموزه‌های اسلامی ایفا کرده است .

  موسوی با اشاره به علمای شهرستان محمودآباد از مرحوم استاد دشتی یادکرد و تصریح کرد: از کرامات مرحوم دشتی این است که رهبر معظم انقلاب تجلیل و تکریم از مرحوم دشتی را تکریم و تجلیل از امام علی (ع) می‌داند.

  وی نقش روحانیت را دراین برهه از زمان،حساس و کلیدی خواند و گفت : امروز به برکت امام و بعد از آن مقام معظم رهبری، جایگاه روحانیت جایگاه ویژه و استثنایی است زیرا جامعه اسلامی را به سمتی برده که ایران اسلامی در جامعه بین الملل حرفی برای گفتن دارد.

  امام جمعه محمودآباد اذعان داشت: بزرگترین تحول قرن بیستم همین انقلاب امام خمینی (ره) بوده که جهان را مات‌و‌مبهوت کرده است .

  موسوی در پایان با توصیه به از روحانیون و مبلغان حاضر در شهر و روستاهای شهرستان در خصوص تبلیغ مناسب دین اظهار کرد: در این ایام ضمن بیان اهمیت و جایگاه فریضه نماز و روزه،جایگاه ولایت و خبرگان رهبری را نیز تشریح و مردم را به انتخابات آینده تشویق کنید.

   

  برچسب ها :

  نظرات