آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26579
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  نمایشگاه قرآن و عترت در محمودآباد برپا شد

  آوای شمال/ همزمان با بهار قرآن و ماه مبارک رمضان، نمایشگاه قرآن و عترت به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره اوقاف و امور خیریه و آموزش و پرورش در آستانه بارگاه امامزاده قاسم(ع)شهرستان محمودآباد برگزار شد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد در گفت‌وگو با آوای شمال  گفت: این نمایشگاه همزمان […]

  آوای شمال/ همزمان با بهار قرآن و ماه مبارک رمضان، نمایشگاه قرآن و عترت به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره اوقاف و امور خیریه و آموزش و پرورش در آستانه بارگاه امامزاده قاسم(ع)شهرستان محمودآباد برگزار شد.
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد در گفت‌وگو با آوای شمال  گفت: این نمایشگاه همزمان با ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن و با ارائه بیش از ۲ هزار جلد عنوان قرآن و مفاتیح، کتاب‌های دینی، رساله‌های مراجع تقلید، نرم‌افزارهای جامع دینی ، محصولات فرهنگی و آموزشی به منظور ترویج و تبیین فرهنگ قرآنی در بین نسل جوان جامعه برپا شده است.
  حمیدرضا کوزه‌گر تصریح کرد: برنامه‌های متعدد فرهنگی و مذهبی برای اجرا در ایام ماه مبارک رمضان در سطح شهرستان از سوی این اداره برگزار شده است که همایش نگارش استانی قرآن کریم، تجلیل از فعالان و خادمان عرصه قرآن و عترت شهرستان ، برگزاری نشست علمی با موضوع قرآن و عترت و تفسیر قرآن کریم در محل مصلی موقت با حضور امام جمعه شهرستان از جمله این برنامه‌ها است.
  وی همچنین از برگزاری جنگ ساحلی شب‌های رمضان با محوریت کمک به کودکان سرطانی در شهرستان محمودآباد خبر داد و گفت: این جنگ به مدت سه شب از ۶ خرداد ماه در ساحل شهرداری محمودآباد و با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری اجرا شد.
  کوزه‌گر همچنین با اشاره به فعالیت ۳۰ کانون فرهنگی مساجد در سطح روستاهای شهرستان محمودآباد گفت: توسعه و تمرکز برنامه‌های فرهنگی در تمامی بخش‌های شهرستان از سوی کانون‌های مساجد به عنوان متولیان فرهنگی در روستاها از جمله سیاست‌های این اداره است.

  برچسب ها :

  نظرات