آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26554
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  یوسفی: در مورد مظلومی نظر نمی دهم

  آوای شمال/ یوسفی به خبرنگار “ورزش سه”، گفت: من دو فصل در ملوان بازی کردم ولی فقط پول یک فصل را هم گرفتم. الان هم شرایط باشگاه مشخص نیست که چه کسی مدیر است، آدم متاسف می شود که باشگاهی با این همه هوادارا و قدمتی که دارد چنین وضعیت اسفناکی داشته باشد. حتی یک […]

  آوای شمال/ یوسفی به خبرنگار “ورزش سه”، گفت: من دو فصل در ملوان بازی کردم ولی فقط پول یک فصل را هم گرفتم. الان هم شرایط باشگاه مشخص نیست که چه کسی مدیر است، آدم متاسف می شود که باشگاهی با این همه هوادارا و قدمتی که دارد چنین وضعیت اسفناکی داشته باشد.

  حتی یک خبر امیدوار کننده از ملوان نمی شنویم

  من اصلا دوست ندارم کارمن به شکایت برسد ومنتظر هستم که یک نفر بتواند در این باشگاه به عنوان تصمیم گیرنده حاضر شود. با اتمام دیدارهای لیگ قرارداد من هم با ملوان تمام شد و در حال حاضربازیکن آزاد هستم. من تا امروز خیلی اخبار پیرامون این تیم را دنبال کردم. ولی دریغ از حتی یک خطر امیدوار کننده. خود ما هم ماندیم که در این تیم داره چه اتفاقی می افته. تا همین الان هم ملوان خیلی از برنامه عقب افتاده است. ضررش را هم در مسابقات لیگ می بیند.

  در مورد انتخاب مظلومی نظری نمی دهم

  در مورد انتخاب آقای مظلومی به عنوان مربی استقلال سوال می کنید. خود من در دو فصل حضور ایشان در استقلال بازی می کردم و مربی خود من بود ولی در حال حاضر نم یتوانم در این مورد نظری بدهم. به هر حال باشگاه خودش کمیته فنی و بزرگتر دارد و آنها با توجه به ۲۰ میلیون هوادار این تیم چنین برنامه ریزی کرده اند. ما هم به نظر انها احترام می گذاریم. فکر هم می کنم که آقای مظلومی در دو فصلی که در استقلال بود عملکرد خوبی در لیگ داشت درست است که در لیگ قهرمان نشد ولی در جام حذفی به این مقام رسید. امیدوارم در نهایت این اتفاق به نفع استقلال باشد.

  ۴ روز آینده تکلیف تیم من مشخص می شود

  من تا امروز خیلی منتظر ملوان ماندم که ببینم چه اتفاقی برای این تیم می افتد و مشکلات باشگاه برطرف می شود یا نه ولی اصلا الان کسی در باشگاه نیست که بخواهی در مورد فصل آینده یا مطالباتی که داریم با آنها صحبت کنیم. تا امروز هم من خودم تمریناتم را به صورت انفرادی پی گرفته ام. مذاکراتی را هم با چند باشگاه داشتم که ظرف ۳، ۴ روز آینده دراین مورد تصمیم گیری می کنم.

  برچسب ها :

  نظرات