آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ , Tuesday 17 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26552
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  درخواست پرسپولیس برای بازگشت اومانیا

  آوای شمال/ نماینده مایکل اوانیا در ایران صبح امروز (چهارشنبه) به درخواست مسئولان باشگاه پرسپولیس نزد علی‌اکبر طاهری رفت تا تکلیف این مدافع کاستاریکایی با این باشگاه مشخص شود. در این نشست، سرپرست باشگاه پرسپولیس ابتدا از نماینده اومانیا در ایران خواست از این بازیکن بخواهد هر چه سریع‌تر به ایران آمده و در تمرینات […]

  آوای شمال/ نماینده مایکل اوانیا در ایران صبح امروز (چهارشنبه) به درخواست مسئولان باشگاه پرسپولیس نزد علی‌اکبر طاهری رفت تا تکلیف این مدافع کاستاریکایی با این باشگاه مشخص شود. در این نشست، سرپرست باشگاه پرسپولیس ابتدا از نماینده اومانیا در ایران خواست از این بازیکن بخواهد هر چه سریع‌تر به ایران آمده و در تمرینات شرکت کند اما بعد از طرح این موضوع متوجه شد که اومانیا تا زمانی که مطالباتش را دریافت نکند به ایران برنمی‌گردد و حتی در این زمینه نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس و کمیته انضباطی فیفا ارسال کرده است.

  طاهری بعد از اینکه در جریان مسائل مربوط به اومانیا قرار گرفت از نماینده این بازیکن خواست وی را راضی کند تا هر چه سریع‌تر به ایران بیاید. سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین تأکید کرد بعد از حضور اومانیا در تهران ضمن پرداخت مطالبات این بازیکن، او را متقاعد خواهد کرد که برای فصل آینده قرارداد مالی جدیدی را با باشگاه امضا کند. با توجه به صحبت‌های انجام گرفته بین طاهری و نماینده اومانیا قرار شد صحبت‌های سرپرست باشگاه پرسپولیس به این بازیکن انتقال داده شود.

  باید دید اومانیا حاضر خواهد شد بدون دریافت مطالباتش به ایران بیاد یا اینکه همچنان از طریق فیفا برای فسخ قرارداد فصل آینده خود و دریافت مطالباتش اقدام خواهد کرد.

  برچسب ها :

  نظرات