آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 5 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26502
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۲
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  اعلامیه فوت روش جدید کلاهبرداری از کسبه/ سه مرد و یک زن شیک‌پوش دستگیر شدند

  آوای شمال/ سردار “محمد قنبری” گفت: در پی ارجاع چندین فقره کلاهبرداری مبنی بر این که سه مرد جوان و یک زن با ظاهری آراسته و شیک با یک دستگاه پژو ۴۰۵ به خوار و بار فروشی های خرم آباد مراجعه و با ارائه اعلامیه فوت احدی از بستگان خود و چک جعلی با جلب […]

  آوای شمال/ سردار “محمد قنبری” گفت: در پی ارجاع چندین فقره کلاهبرداری مبنی بر این که سه مرد جوان و یک زن با ظاهری آراسته و شیک با یک دستگاه پژو ۴۰۵ به خوار و بار فروشی های خرم آباد مراجعه و با ارائه اعلامیه فوت احدی از بستگان خود و چک جعلی با جلب اعتماد فروشندگان اقلام مصرفی خریداری می کنند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری آگاهی استان قرار گرفت.

  وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی و کارهای اطلاعاتی اعضای باند کلاهبرداری که سه مرد و یک زن بودند را شناسایی و هر چهار نفر را دستگیر کردند.
  فرمانده انتظامی استان لرستان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده که یک نفر از آنان سابقه دار و تحت تعقیب مراجع قضایی است، ابتدا منکر جرم بوده که با ارائه ادله و مدارک موجود و اظهارات مالباختگان به هفت فقره کلاهبرداری به این شیوه که از فروشندگان در قبال چک جعلی اقلام مصرفی خریداری می کردند، اعتراف کردند.
  این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: از چهار متهم دستگیر شده یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کشف و همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.
  قنبری با اشاره به اینکه کلاهبرداران دارای ظاهری آراسته و حراف و خوش برخورد هستند تا شخص مقابل را به طمع بی اندازند، به هم استانی ها توصیه کرد: گول این گونه افراد را نخورند و با رعایت نکات پیشگیرانه، پلیس را در شناسایی و برخورد جدی با کلاهبرداران یاری کنند.

  برچسب ها :

  نظرات