آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 5 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26392
 • تعداد نظرات : ۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  استقرار اداره آموزش و پرورش مستقل در سرخ‌رود

  آوای شمال/ سیف الله فرزانه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد که در مدرسه ثامن الائمه سرخ رود برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب ما انقلابی فرهنگی است و آموزش و پرورش به عنوان یکی از ارکان مهم فرهنگی جامعه همواره باید مورد توجه مدیران و مسئولان باشد. وی افزود: استقلال ادارات بخش سرخ […]

  آوای شمال/ سیف الله فرزانه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد که در مدرسه ثامن الائمه سرخ رود برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب ما انقلابی فرهنگی است و آموزش و پرورش به عنوان یکی از ارکان مهم فرهنگی جامعه همواره باید مورد توجه مدیران و مسئولان باشد.
  وی افزود: استقلال ادارات بخش سرخ رود در اولویت‌های کاری فرمانداری شهرستان بوده و پس از استقرار ادارات دارایی، دادگستری، ثبت احوال و ورزش و جوانان، استقرار آموزش و پرورش نیز از خواسته های به حق مردم سرخ رود است.

  فرزانه با اشاره به ظرفیت مدارس و فضاهای آموزشی موجود در سطح شهرستان تصریح کرد: آموزش و پرورش توان نگهداری فضاهای تحت اختیار خود را ندارد و باید به منظور تأمین و توسعه بسترهای فرهنگی و آموزشی، بخش خصوصی را وارد این حوزه کرد.
  وی خاطرنشان کرد: ظرفیت شهرستان در حوزه خیرین مدرسه‌ساز بالاتر از سایر شهرهای همجوار است و باید از این فرصت به خوبی بهره برد.

   فرماندار محمودآباد مهمترین ضعف آموزش و پرورش شهرستان را واحد حقوقی این اداره عنوان کرد و گفت: عرصه‌های آموزشی که در روستاها توسط برخی نهادها تصاحب می‌شود ناشی از رهاسازی و عدم نظارت و ضعف در احقاق حقوق آموزش و پرورش است.
   رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد در پایان با اشاره به اهمیت تامین زیرساخت‌های آموزشی، تجهیز و هوشمند سازی مدارس یادآور شد: دهیاران و شوراهای اسلامی در روستاها باید برای افزایش سطح کیفی آموزشی دانش‌آموزان با مدیران مدارس و آموزش و پرورش تعامل روزافزون داشته باشند.

   

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۲
  1. مجوز استقرار ادار آموزش وپرورش آقای دکتر فیاضی گرفتند و در اختیار شورای شهر سرخرود قرار دادند و مراحل کار در حال انجام است.

  2. سلام
   . این که مسئولین به فکر منطقه شان هستند کار خیلی خوبی است. اما این که مسئولین را به نامی که نیستند خطاب کنیم کار شایسته ای نمی تواند باشد. در نوشته بالا عنوان شد آقای دکتر فیاضی !!! لطفا «امیر» بفرمایند آقای فیاضی دکترای چه رشته ای را دارند؟ (چون دوستم میگه ایشان فوق لیسانس هستند!! این سوال را پرسیدم. ببخشید بی حرمتی نشده باشه)


  نظرات