آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26388
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  فعالیت‌های فرهنگی در آموزش‌ و پرورش جدی گرفته شود

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رمضان اظهار کرد: ماه مبارک رمضان، ماه نور و برکت است و امیدواریم همه مسلمانان از برکات و آثار این ماه بهره مند شوند. وی با اشاره به اهمیت […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رمضان اظهار کرد: ماه مبارک رمضان، ماه نور و برکت است و امیدواریم همه مسلمانان از برکات و آثار این ماه بهره مند شوند.

  وی با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت در جامعه اسلامی تصریح کرد: در تمامی آیات و روایات دین مبین اسلام، صریحاً به این مهم توجه شده و تأکیدات بسیاری نیز بر ترویج اخلاق اسلامی و تعلیم فرزندان در دین ما آمده است.
  موسوی با بیان اینکه تبلیغات ضد فرهنگی دشمن جامعه و جوانان ما را تهدید می کند، خاطرنشان کرد: موضوع اوقات فراغت و فعالیت های فرهنگی باید همواره مورد توجه دستگاه تعلیم و تربیت جامعه باشد و مدیران ادارات فرهنگی هم در این حوزه باید احساس مسئولیت جدی داشته باشند.
  وی اذعان داشت: متاسفانه بستر برای آلوده شدن جوانان و نوجوانان در جامعه کنونی فراهم است و باید با گسترش برنامه های فرهنگی و اخلاقی، جامعه و جوانان را در برابر آسیب های اجتماعی حفظ کنیم.
  خطیب جمعه بخش سرخ رود در پایان با اشاره به فرمایش نبی مکرم اسلام(ص) گفت: هر کس علم و دانش فراگیرد مثل کسی است که روزش روزه دارد و شب اش به عبادت می پردازد که به نوعی دانش آموزان، امانت الهی اند که در اختیار ما هستند و باید از سرمایه ها و آینده سازان آتی جامعه به خوبی محافظت کنیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات