آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26372
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  انتظارات سامسونگ کاهش یافت، پسر جدیدش چندان هم محبوب نیست!

  آوای شمال/ باید قبول کنیم که سامسونگ بعد از مدت زیادی یکه تازی، حال در بخش پایین‌رده و میان‌رده رقابت را به کمپانی‌های چینی باخته است و حتی در کشور ما نیز هواوی غوغای بسیاری به پا کرده اما امسال در زمینه پرچم‌دار نیز سامسونگ چندان خوب نتوانست نتیجه تلاش خود را کشت کند. بسیاری […]

  آوای شمال/ باید قبول کنیم که سامسونگ بعد از مدت زیادی یکه تازی، حال در بخش پایین‌رده و میان‌رده رقابت را به کمپانی‌های چینی باخته است و حتی در کشور ما نیز هواوی غوغای بسیاری به پا کرده اما امسال در زمینه پرچم‌دار نیز سامسونگ چندان خوب نتوانست نتیجه تلاش خود را کشت کند. بسیاری بر این باور بودند که سامسونگ با تغییر در زبان طراحی خود خواهد توانست اغلب کاربران را به سوی خودش بکشد اما این اتفاق نیافتاد.

  Samsung-Galaxy-S5-Is-the-Better-Choice-Not-the-Galaxy-S6-Says-Consumer-Reports-481011-2

  بر اساس گزارشی که Deutsche Bank منتشر کرده است، سامسونگ بر روی ۴۵ میلیون دستگاه گلکسی S6 و گلکسی S6 اج تا پایان سال برنامه ریزی کرده و تصمیم دارد این میزان پرچم‌دار به فروش رساند. البته شاید برایتان جالب باشد که بدانید میزانی که سامسونگ در ابتدا تصمیم به فروش پرچم‌دار خود داشت، حدود ۵۰ میلیون دستگاه بود که اکنون ۵ میلیون دستگاه کاهش یافته است.

  بر خلاف گلکسی S5، سامسونگ در سری گلکسی S6 سعی کرد تا تمام مشکلات را مرتفع سازد و بالاخره از بدنه پلاستیکی به سمت فلز و شیشه آمد تا بلکه کاربران را شیفته خود کند و در کنار آن سخت افزار بسیار قدرتمندی را نیز قرار دارد که به معنای واقعی کلمه عالی بودند و در بخش دوربین نیز شاهد لرزش‌گیر اپتیکال بودیم و سنسور نیز ارتقا چشمگیری را به خود دیده بود.

  برچسب ها :

  نظرات