آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2636
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۰۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  بازدید زائران ۳۸ کشور از مناطق عملیاتی دفاع مقدس

  آوای شمال/ مصطفی ذباح اظهار کرد: اردوهای راهیان نور از سال ۸۳ به بعد رسمیت یافته و در سال های نخست، سالیانه ۴۰۰ هزار نفر از این مناطق بازدید می‌کردند در حالی که هم اکنون این رقم به پنج میلیون نفر افزایش یافته است. همچنین برای امسال ۱۶ هزار و۵۰۰ نفر راوی برای حضور در […]

  آوای شمال/ مصطفی ذباح اظهار کرد: اردوهای راهیان نور از سال ۸۳ به بعد رسمیت یافته و در سال های نخست، سالیانه ۴۰۰ هزار نفر از این مناطق بازدید می‌کردند در حالی که هم اکنون این رقم به پنج میلیون نفر افزایش یافته است. همچنین برای امسال ۱۶ هزار و۵۰۰ نفر راوی برای حضور در مناطق جنگی آموزش داده شده‌اند که ۳۰ درصد این راویان تجربه حضور در مناطق عملیاتی را نداشته‌اند.امسال ۲۰ هزار نفر خادم نیز ساماندهی شده‌اند که بسیاری از آنها از طلبه‌ها و دانشجویان هستند و در این رابطه۴۵۰۰ مدیر کاروان نیز آموزش داده شده‌اند.
  وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکنون ۶ مرتبه از مناطق عملیاتی جنوب دیدار کرده‌اند که آخرین مرتبه آن به فروردین امسال برمی‌گردد و در این رابطه ایشان بحث جنگ نرم و شبیخون و تهاجم فرهنگی را مطرح فرموده و برگزاری اردوهای راهیان نور را در شکست جنگ نرم دشمن بسیار مفید ارزیابی کرده‌اند.
  ذباح ادامه داد: معرفی اسوه‌هایی همچون شهید باکری و یا مبارز نستوه این استان همچون حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا حسنی جز با انجام کارهای فرهنگی ممکن نیست و در این رابطه با توجه به اینکه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی با ابزار ماهواره سعی در خدشه‌دار کردن اذهان جوانان میهن را دارند باید اسوه های جمهوری اسلامی ایران به جامعه معرفی شود.
  وی بیان کرد: با توجه به اینکه نمایش رزمی، فرهنگی و بصیرتی در سالیان گذشته در دیگر استان ها برگزار شده، امسال برای نخستین مرتبه در ارومیه نیز نمایش داستان شهادت حسین فهمیده که امام خمینی(ره) از وی به عنوان رهبر یاد کردند در بازه زمانی یک ساعت و نیم برگزار شد.
  ذباح در پایان گفت: باید با تقویت زیرساخت‌های مناطق عملیاتی سراسر کشور،شاهد حضور پرشمار زائران داخلی و خارجی به منظور استمرار نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم. 

  برچسب ها :

  نظرات