آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26355
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  درخواست پرسپولیس برای تغییر لیست بازیکنان برانکو

  آوای شمال/ باشگاه پرسپولیس تا به امروز (سه‌شنبه) نتوانسته هیچ یک از بازیکنان مدنظر برانکو ایوانکوویچ را به خدمت بگیرد و این در حالی است که سرمربی کروات انتظار داشته و دارد که تا پایان هفته تیمش کامل شود تا بتواند تمرینات بدنسازی را با حضور تمام نفرات آغاز کند. اینکه چرا باشگاه پرسپولیس در […]

  آوای شمال/ باشگاه پرسپولیس تا به امروز (سه‌شنبه) نتوانسته هیچ یک از بازیکنان مدنظر برانکو ایوانکوویچ را به خدمت بگیرد و این در حالی است که سرمربی کروات انتظار داشته و دارد که تا پایان هفته تیمش کامل شود تا بتواند تمرینات بدنسازی را با حضور تمام نفرات آغاز کند. اینکه چرا باشگاه پرسپولیس در زمینه جذب بازیکن جدید تا امروز ناکام بوده دلایل زیادی دارد که اشاره‌ای به آنها می‌کنیم.

  برخی بازیکنان مدنظر برانکو با باشگاه‌های خود قرارداد دارند

  در لیست برانکو نفرات شاخصی دیده می‌شوند که باشگاه پرسپولیس برای جذب آنها به بن بست خورده است. نفراتی از قبیل وحید امیری، میثم مجیدی و…که با باشگاه‌های خود قرارداد دارند و باشگاه‌های آنها تحت هیچ شرایطی حاضر به صدور رضایت‌نامه این بازیکنان خود نیستند. به خاطر شرایط مذکور مسئولان باشگاه پرسپولیس حتی نتوانسته‌اند پیشنهاد خود را به آنها مطرح کنند. پرسپولیسی‌ها انتظار داشتند، برانکو نفراتی را انتخاب می‌کرد که با باشگاه‌های خود قرارداد نداشته‌ باشند تا بتوانند با این نفرات مذاکره کنند.

  خواسته عجیب دو بازیکن

  دو بازیکن مدنظر برانکو برای پیوستن به پرسپولیس درخواست عجیبی داشته‌اند. در واقع رقمی که آنها پیشنهاد داده‌اند خیلی بیشتر از مبلغی است که باشگاه پرسپولیس قصد دارد در فصل نقل‌وانتقالات برای جذب بازیکن شاخص هزینه کند. به خاطر همین مسئله بود که مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با رامین رضائیان دو نوبت و بیش از ۶ ساعت طول کشید اما در نهایت توافقی بین طرفین حاصل نشد. مذاکره با دیگر بازیکن مدنظر برانکو هم به صورت تلفنی انجام شد و به خاطر رقم درخواستی بازیکن مذکور بی‌نتیجه ماند. در حقیقت خواسته‌های دو بازیکن باعث شده مسئولان باشگاه پرسپولیس فعلا قید جذب آنها را بزنند و به دنبال گزینه‌های دیگری باشند.

  خارجی‌ها کارنامه خوبی ندارند

  برانکو در اولین نشست خود با مسئولان جدید باشگاه پرسپولیس خواستار جذب دو بازیکن کروات شد. باشگاه نیز خیلی زود شرایط را برای سفر این دو بازیکن به تهران  فراهم کرد و آنها در اولین فرصت برای عقد قرارداد به باشگاه پرسپولیس آمدند. در اولین مذاکره مسئولان باشگاه پرسپولیس چراغ سبزی برای عقد قرارداد با بازیکنان کروات نشان ندادند و ترجیح دادند در مورد آنها تحقیقات بیشتری به عمل بیاورند.

  کارنامه فوتبالی این دو بازیکن آن چیزی نبود که مسئولان فنی باشگاه پرسپولیس انتظار داشتند و حتی برخی رسانه‌ها نیز در مورد گذشته فوتبالی کروات‌ها مطالب منفی مطرح کردند. با توجه به این قضیه فعلا باشگاه پرسپولیس از عقد قرارداد با بازیکنان خارجی خودداری کرده است.

  نشست ویژه با برانکو

  مسئولان باشگاه پرسپولیس بعد از نشست‌هایی که با یکدیگر داشته‌اند به این نتیجه رسیده‌اند که در مورد لیست برانکو با او نشستی برگزار کرده و مسائلی را با وی در میان بگذارند. قرار است این نشست امروز و فردا برگزار شود و مسئولان باشگاه پرسپولیس از سرمربی کروات خود بخواهند که در لیست خرید خود تجدید نظر کند. نکته قابل توجه اینکه بازیکنان زیادی به مسئولان باشگاه پرسپولیس معرفی شده‌اند که هم کیفیت بالایی دارند و هم قیمت آنها به نوعی معقول است اما مشکل اینجاست که آنها در لیست برانکو نیستند.

  با توجه به این موضوع مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند سرمربی کروات خود را راضی کنند که لیست خود را تغییر داده و به بازیکنانی که به آنها معرفی شده است، نگاهی بیندازد. حتی این موضوع در مورد بازیکنان خارجی و یکی دو بازیکن که هم اکنون با پرسپولیس تمرین می‌کنند نیز صدق می‌کند. باید دید برانکو در نشستی که با مسئولان فنی باشگاه پرسپولیس خواهد داشت راضی می‌شود که لیستش را تغییر دهد یا نه.

  برچسب ها :

  نظرات