آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26352
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  کل‌کل دو بازیکن معروف تیم‌‌ملی در رختکن!

  آوای شمال/ در این شرایط طبیعی است که هنوز هماهنگی و انسجام لازم در تیم‌ملی وجود ندارد و ایران کمی نیاز به زمان دارد. نقش بازیکنان باتجربه در تیم‌ملی بسیار کلیدی است. آنها باید به بازیکنان جوان و در مجموع تیم‌ملی کمک کنند تا موفق باشد. شاید به خاطر همین نقش کلیدی است که وقتی […]

  آوای شمال/ در این شرایط طبیعی است که هنوز هماهنگی و انسجام لازم در تیم‌ملی وجود ندارد و ایران کمی نیاز به زمان دارد. نقش بازیکنان باتجربه در تیم‌ملی بسیار کلیدی است. آنها باید به بازیکنان جوان و در مجموع تیم‌ملی کمک کنند تا موفق باشد. شاید به خاطر همین نقش کلیدی است که وقتی بد بازی می‌کنند، کروش دلخور می‌شود و سرشان داد می‌زند.

  سرمربی تیم‌ملی معتقد است در این روزهای حساس باید ملی‌پوشان باتجربه ‌دست او را بگیرند تا تیم‌ملی بتواند با موفقیت از این مرحله گذر کند و به موفقیت برسد اما عملکرد آنها در بازی با ترکمنستان انتقاد‌آمیز بود. بعد از بازی هم چند بازیکن تیم‌ملی از عملکرد خودشان و تیم ناراضی بودند و همین مسئله باعث کل‌کل بین دو بازیکن شد. این دو بازیکن که از باتجربه‌های تیم‌ملی هستند، ناخواسته روبه‌روی هم قرار گرفتند و البته خیلی زود هم به کل‌کل‌های خود پایان دادند.

  یکی از این بازیکنان اعتقاد داشت تیم‌ملی ضعیف کار کرده و بازیکنان باید سفت‌تر بازی کنند اما دیگر بازیکن باتجربه تیم رو به او گفت: «این بحث‌ها را تمام کن دیگر. اگر می‌خواستیم کاری کنیم باید در زمین می‌کردیم. ادامه نده!» این حرف باعث ایجاد دلخوری شد و دو بازیکن بحث‌هایی با هم داشتند. این اتفاق جلوی بازیکنان جوانی افتاد که تازه ‌وارد تیم شده‌اند. این دو بازیکن شانس آوردند کارلوس کروش در رختکن نبود وگرنه با هر دو بازیکن برخورد جدی می‌کرد.

  برچسب ها :

  نظرات