آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26344
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  شاه‌کرمی: باشگاه نفت نمی‌تواند از بودجه دولتی استفاده کند

  آوای شمال/ غلامرضا شاه‌کرمی در مورد تعطیلی تیم‌های پایه فوتبال نفت به دلیل مشکلات مالی گفت: اصلا چنین خبری صحت ندارد. تیم‌های پایه فوتبال نفت مثل گذشته تمرینات خود را انجام می‌دهند. بیشتر تیم‌های پایه در همه رشته‌های ورزشی از فرزندان کارکنان وزارت نفت و استعدادهای آنها پایه‌گذاری شده‌اند و تیم‌ پایه‌های فوتبال نفت هم […]

  آوای شمال/ غلامرضا شاه‌کرمی در مورد تعطیلی تیم‌های پایه فوتبال نفت به دلیل مشکلات مالی گفت: اصلا چنین خبری صحت ندارد. تیم‌های پایه فوتبال نفت مثل گذشته تمرینات خود را انجام می‌دهند. بیشتر تیم‌های پایه در همه رشته‌های ورزشی از فرزندان کارکنان وزارت نفت و استعدادهای آنها پایه‌گذاری شده‌اند و تیم‌ پایه‌های فوتبال نفت هم از این مساله مستثنی نیست و در واقع ما ورزش کارکنان و خانواده‌های وزارت نفت را به هیچ عنوان تعطیل نمی‌کنیم. البته مشکلات اقتصادی در همه جای کشور وجود دارد و ما هم از این مسئله مستثنی نیستیم. بیشتر باشگاه‌های فوتبال ایران اکنون با بحران مالی مواجه هستند.

  وی ادامه داد: هنر مدیریت ما این نیست که با اولین مشکل ساده‌ترین راه‌حل را انتخاب کنیم. هنر مدیریت ما این است که باوجود مشکلات کار را پیش ببریم و من و امثال من هم باید گره از مشکلات ورزش نفت باز کنیم. فرزندان شرکت نفت در تیم‌های پایه حضور دارند  ما تمرینات آنها را تعطیل نمی‌کنیم برای ابلاغ بودجه در همه دستگاه‌های دولتی فراز و فرودی وجود دارد اما این مسئله باعث تعطیل شدن تمرینات نمی‌شود. همان طور که گفتم مشکل مالی داریم اما این مشکلات باعث تعطیلی نخواهد بود. قطعا برداشت قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت مبنی بر اتمام تست گیری از بازیکنان تیم فوتبال در رده‌های پایه بوده است و شاید تست گیری قرار است تمام شود تا اسامی بازیکنان نهایی شود.

  شاه‌کرمی تصریح کرد: مقام عالی وزارت نفت جناب زنگنه با وجود همه مشغله‌هایی که دارد  ضمن تقدیر از دیدگاه ایشان همواره به مدیران ارشد وزارتخانه و همچنین در شورای  عالی ورزش و شورای معاونین بر انجام ورزش همگانی کارکنان وزارت نفت تاکید کرده است حتی ایشان گفته‌اند که باید از دل ورزش همگانی به ورزش قهرمانی برسیم و تمام مدیران ارشد صنعت نفت هم به دنبال حفظ ورزش خانواده‌های وزارت نفت هستند.

  مدیرکل ورزش وزارت نفت در مورد اینکه اما تمرینات تیم فوتبال نفت به دلیل مشکلات مالی از روز گذشته آغاز نشد گفت: تیم نفت اکنون تنها نماینده ایران در جمع ۸ تیم برتر آسیاست و باید نگاهی ملی به ‌آن داشت. در باشگاه نفت ما از بودجه وزارت نفت استفاده نمی‌کنیم زیرا این باشگاه یک باشگاه خصوصی است و هزینه‌های خود را می‌بایست از طریق  با جذب اسپانسر‌های نفتی و غیر نفتی که در قالب قانون تجارت می‌گنجند تامین کند. اگر باشگاه دچار مشکلات مالی است قطعا مدیران باشگاه برای حل ‌آن مشکلات تلاش خواهند کرد و اینکه برای شروع تمرینات، بازیکنان خواستار تسویه حساب فصل گذشته شده‌اند یک اصل حرفه‌ای است و خود مدیریت باشگاه نفت هم به آن اعتقاد دارد و قطعا روند تمدید قراردادها و تسویه حساب‌ها ممکن است زمان بر باشد و اگر مدیریت باشگاه اعلام کرده به دلیل مشکلات مالی تمرینات شروع نشده حتما صلاح مدیریتی دانسته که چنین مسئله‌ای را اعلام کند. در هر صورت باشگاه نفت نمی‌تواند از بودجه دولت  ستفاده کند زیرا یک تیم حرفه‌ای است ما فقط به عنوان پیگیری و در جلسات برای جذب اسپانسر حضور داریم.

  شاه‌کرمی در مورد شایعه تغییر مدیرعامل باشگاه نفت گفت: همواره طرفدار اطلاع رسانی شفاف در رسانه‌ها هستم اما این مسئله با پرداختن به حاشیه‌ها تفاوت دارد. باشگاه نفت هم اکنون باید با فراغ بال کار خود را انجام دهد البته تغییر و تحول در هر مجموعه‌ای ممکن است رخ بدهد ولی در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای تغییر و تحول در مدیریت باشگاه نفت وجود ندارد. بخصوص اینکه روند مثبتی را در باشگاه نفت در چند سال اخیر شاهد هستیم مشکلی در مدیریت باشگاه وجود ندارد.

   

  برچسب ها :

  نظرات