آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 8 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 26335
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تکذیب خواسته ۱٫۳ میلیاردی رضاییان از پرسپولیس

  آوای شمال/ رامین رضاییان چند روزی است که با باشگاه پرسپولیس مذاکره می کند. دیروز اما خبری منتشر شد با این مضمون که رضاییان برای یک فصل از پرسپولیس ۱٫۳ میلیارد خواسته است. مدافع راست تیم ملی در گفتگو با “ورزش سه” می گوید:« نمی دانم این اخبار از کجا در می آید. من با […]

  آوای شمال/ رامین رضاییان چند روزی است که با باشگاه پرسپولیس مذاکره می کند. دیروز اما خبری منتشر شد با این مضمون که رضاییان برای یک فصل از پرسپولیس ۱٫۳ میلیارد خواسته است.

  مدافع راست تیم ملی در گفتگو با “ورزش سه” می گوید:« نمی دانم این اخبار از کجا در می آید. من با مدیران پرسپولیس و در محفلی دوستانه مذاکره کردم و خودم هم نمی دانم کی گفتم که ۳/۱ میلیارد می خواهم. مدیران پرسپولیس به من احترام گذاشتند و من هم وقتی رفتار آنها را دیدم علاقمند شدم تا باز هم در جلسه شرکت کنم تا شاید به توافقی برسیم. این رقم را شدیدا تکذیب می کنم و از دوستان می خواهم گمانه زنی ها را رسانه ای نکنند.»
  رضاییان در ادامه می گوید:« برای من شرایط تیم مهمتر از پول است. می خواهم به بهترین شکل ممکن فوتبالم را بازی کنم و یک فصل فوق العاده را سپری کنم. نه کسی هستم که کلاس بگذارم و نه از این کارها بلدم. فقط باید شرایط مهیا باشد. با مدیران پرسپولیس باز هم جلسه دارم و فکر می کنم تا یکی دو روز آینده تکلیف ما مشخص شود. در مورد ارقام هم امیدوارم دوستان گمانه زنی نکنند. درباره صحت و سقم مبالغ هم می توانید از آقای طاهری سوال کنید.»
  رضاییان در مورد پیشنهادهای دیگرش می گوید:« پیشنهادهایی دارم که مدیر برنامه هایم در حال بررسی آنها است. من تمرین های اختصاصی ام را انجام می دهم تا بعد از انتخاب تیم در بهترین شرایط آمادگی باشم.»

  برچسب ها :

  نظرات