آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2633
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۰۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  پیشنهاد “ترکیبی جدید” برای کمیسیون تلفیق بودجه

  آوای شمال/ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی پیشنهاد جدیدی برای ترکیب کمیسیون تلفیق بودجه مطرح کرد و گفت: بهترین شکل تلفیق این است که کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات، مسائل تخصصی مربوط به هر کمیسیون را با حضور تمام اعضای کمیسیون مربوطه نهایی می‌کرد.  وی افزود: کمیسیون تلفیقی که این دوره تشکیل می‌شود حرفه‌ای نیست، چون […]

  آوای شمال/ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی پیشنهاد جدیدی برای ترکیب کمیسیون تلفیق بودجه مطرح کرد و گفت: بهترین شکل تلفیق این است که کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات، مسائل تخصصی مربوط به هر کمیسیون را با حضور تمام اعضای کمیسیون مربوطه نهایی می‌کرد.

   وی افزود: کمیسیون تلفیقی که این دوره تشکیل می‌شود حرفه‌ای نیست، چون دو سوم از اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات که در تمام طول سال، امورات برنامه‌ای و بودجه‌ای دولت را تعقیب کردند، اکنون در اظهار نظر‌های کار‌شناسی نقشی ندارند.
   
  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع دیگر اینکه تعداد اعضای سایر کمیسیون‌ها در کمیسیون تلفیق به ۳ نفر افزایش یافته، اما با این حال، سایر اعضا صاحب نظر نیستند و اظهارات آن‌ها در تلفیق اعمال نمی‌شود.
   
  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: بطور مثال می‌توان برای بحث‌های درمان، کمیسیون برنامه و بهداشت یک کمیسیون تلفیقی تشکیل داد تا موضوعات مربوط بپردازند و در سایر موارد نیز به همین گونه عمل می‌شد.
   
  این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: مشکل کنونی کمیسیون تلفیق، حذف بسیاری از صاحبنظران بوده و این چه کمیسیون تلفیقی است که نمی‌تواند یک ترکیب کاملا تخصصی و حرفه‌ای داشته باشد؟
   
  نماینده مردم رشت در مجلس افزود: پیشنهاد بنده این است که موارد مرتبط به هر حوزه‌ای با حضور تمام اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات و کمیسیون مربوطه مورد بررسی قرار گیرد و تلفیق سیار تشکیل شود و تمام نمایندگان در حوزه تخصصی مربوط به خود حضور داشته باشند. 

  برچسب ها :

  نظرات